SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aerobiczna "szóstka"Weidera-A6W==>Wejdź<==

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 237057

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9129
W zadnym cwiczeniu sie nie wyginam. Wszystko jest raczej na miesnie proste. Nie robi sie zadnych skretow. Tak btw 5 cwiczenie to masakra, bo glowa jest caly czas uniesiona do gory a co za tym idzie miesnie sa caly czas napiete. Dobrze, ze to sie robi szybko. Daj w kosc zwlaszcza przy 3 serii.
Pozdro

...Legends May Sleep, But They Never Die...
www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53
Ale jest, ze przechodzimy przy wszystkich cwiczeniach do lezenia poczatkowego, wiec wg mnie niepotrzebnie nadwyrezasz plecy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9129


No wlasnie w 5 cwiczeniu wydaje mi sie, ze nie kladziemy sie. Zalaczam rysunki wszystkich cwiczen z opisem, mozesz poczytac. Chyba, ze ja to jakos zle interpretuje, ale inaczej nie wiem jak moglbym utrzymac caly czas napiecie brzucha i robic rowerek.

Plecy to najbardziej mam wymeczone w ostatnim cwiczeniu (dolna czesc plecow).

Pozdrawiam

...Legends May Sleep, But They Never Die...
www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 357 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1963
Jestem na 25 dniu ćwiczeń i musiałem (naprawde musiałem) przerwać ćwiczenia na 4dni. I pytanie co teraz? Ćwiczyć dalej czy zacząć od nowa?

"Odważni nie żyja wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9129
Powiem szczerze, ze na Twoim miejscu bym nie przerywal. Dokoncz, odczekaj z 6 tygodni i powtorz jeszcze raz. Po skonczeniu A6W nie powinno sie robic od razu jeszcze raz, bo dojdzie do wyniszczenia miesni. Potrzebuja troche czasu na regeneracje. Mozesz pozniej po okolo 6 tygodniach zrobic A6W jeszcze raz.

Pozdrawiam

...Legends May Sleep, But They Never Die...
www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 357 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1963
Dziękuje, dzisiaj robie dalej i za 6 tyg repaly. Pozdrawiam

"Odważni nie żyja wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9129
Nie ma sprawy. Tak trzymaj. Ja dzisiaj trzaskalem 17 dzien. Ciezko jest, ale mam zamiar dotrwac do konca.

Pozdrawiam

...Legends May Sleep, But They Never Die...
www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 344
Doczytałam się tu, że po skończeniu A6W trzeba odczekac 6 tygodni żeby zacząć trening od początku. Czy to nie zadługo? czy mięśnie nie osłabną? Chciałam też zapytac czy w trakcie tej 6cio tygodniowej przerwy moge robić ćwiczenia Pilates na mięśnie brzucha? (brzuszki odpadają, bo muszę ich zrobić chyba z 400 żeby poczuć jakiś ból, a kark boli :-/)

The more you suffer, the more you show you really care ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 273 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6096
Przez te 6 tygodni mięśnie rosną, nie słabną :). Po skończonym a6w 10 dni przerwy od brzucha, a 6 tygodni do next a6w.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9129
Dokladnie jak Gang555ter pisze.

Przerwe robi sie po to, zeby miesnie mogly sie w pelni zregenerowac.

...Legends May Sleep, But They Never Die...
www.pajacyk.pl

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mam 15 Lat Dobry Okres na Cwiczenia?

Następny temat

Zakwasy !!!

WHEY premium