SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aerobiczna "szóstka"Weidera-A6W==>Wejdź<==

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 236692

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 124
no, 42 dni minęły i program skończony ale jestem z siebie dumny...;))

chciałbym podziękować Raskusowi za wszystkie rady i odpowiedzi na pytania, których mi udzielił, były naprawde przydatne. jestem pewien, ze wszystkie się powtarzają, ale jakoś nie chciało mi się czytać 350 stron forum...;)

a od siebie chciałbym dorzucić kilka uwag i spostrzeżeń, jakie mnie naszły w czasie ćwiczeń:
-robiłem preogram chyba o każdej porze dnia, a zdarzało się go robić nawet o północy, i muszę stwierdzić, ze nie ma to żadnego większego wpływu. trzeba tylko pamiętać o 2 sprawach: po pierwsze, ćwiczyć najwcześniej jakies 1,5 godziny po ostatnim posiłku, i po 2, niech między sesjami będzie przynajmniej 12 godzinny odstep.
-ostatni dzień programu, poprawnie wykonany, z 3 sekundami rzytrzymania (przynajmniej mam nadzieję że tyle u mnie trwały;) )powinien zajmować jakieś 30 - 35 minut, a nie jak buchu_88 napisał, 25. tle czasu to zajmuje juz w 4 tygodniu.
-program pomaga nie tylko na brzuch, ale tez trochę na plecy. jednak jeżeli ktoś odczuwa bóle po 2 tygodniu ćwiczen, to powinien przestać i najpierw trochę wzmocnić plecy.
-najbardziej męczące jest ćwiczenie 3, a po jego wykonaniu już wszystko idzie z górki;) co więcej, najgorsza jest pierwsza seria, gdzie cały czas jest odczuwalne napięcie mięśni, 3 wykonuje się już niemal automatycznie.
-jeśli ktoś na prawdę nie daje rady, może zrobić 1, ale tylko i wyłącznie 1 dzień przerwy. byłem zmuszony do odpuszczenia treningu na dzień kiedy zostało mi bodajże 10 do końca (za bardzo poszalałem w czsie finałów mistrzostw świata...;) ) i po takim jednodniowym wypoczynku ćwiczenia wydały mi się niemal za łatwe. ale jeśli nie musisz - nie odpuszczaj na dzień.

to chyba tyle... muszę przyznać, że jestem zadowolony z programu i postaram się udzielać odpowiedzi na pojawiające się pytania. co prawda u siebie nie widzę większych zmian, ale to dlatego, że mam za dużo fatu na brzuchu... ale jest już nieżle, w ciągu 3 dni straciłem 2,5 kilo, mam nadzieję zrzucić 10 do końca wakacji i utrzymać wagę;))

a właśnie... skoro już o tym mowa: nie znacie może jakiegoś dobrego saposobu na zrzucanie fatu z brzucha?? bo właśnie ta partia w szczególności mnie interesuje... oczywiście już szukałem na forum, żeby nie było, ale nie moge sie na nic zdecydować. będę wdzięczny za wskazówki;)

I have to stop trying to be perfect and just try to be better.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 406 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4428
Yoman23 nie ma takiego czegos jak miejscowe gubienie tkanki tłuszczowej! Jezeli chcesz zgubic fat to po pierwsze dieta z ujemnym bilansem kalorycznym, a po drugie aeroby badz hiit! Te dwie rzeczy to podstawa do zgubienia fatu:)

Co nie może zabić to wzmocni;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 124
ujemny bilans już jest i działa, aeroby są, ale miałem nadzieje że są jakieś takie ćwiczenia które "miejscowo" przyspieszają. a jak nie ma to kicha.:/ ale dzięki;)

I have to stop trying to be perfect and just try to be better.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 406 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4428
Ja jeszcze jak biegam i ćwicze to nosze pas neoprenowy, nie wiem czy to cos daje ale leje sie z brzucha jak z kranu woda!!

Co nie może zabić to wzmocni;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 124
hmmm, to się przejdę i dowiem do daje;)) dzięki za info, co prawda nie wieem co to za pas, ale codziennie się człowiek uczy, co nie??

I have to stop trying to be perfect and just try to be better.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 271 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2415
Ten pas praktycznie nic nie daje. Nosiłem go bardzo często 4 razy w tygodniu przez 1,5godz. na siłowni i nie było rezultatów.
Dopiero jak zacząłem robić A6W na czczo to brzuch zjechał mi niesamowicie.
Koleś też nosi taki pas. Brzuch jak miał duży tak mu pozostał. Dopiero a6W na czczo pozwoliło mu zjechać jakieś 13cm w pasie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1129 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5742
A6W rządzi. Do tego dietka i aeroby przy treningu na rzeźbie to... boże schudniecie jest takei proste! Chcialbym warzyc 100kg przy wzroscie 170 i tak bym schudnął ze łoj!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 124
proste jak proste... pojęcie względne od dzisiaj zaczne HITT robić. na rowerku w domu bo nie mam gdzie biegać. mam nadzieje że HITT + 2h basketu + siłka dadzą rezultaty

też bym chciał tak centymetry stracić... ale niestety nie wszystkim to dane. w sumie kilku moich znajomych zrobiło program i aż tak genialnych rezultatów nie mieli

I have to stop trying to be perfect and just try to be better.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1129 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5742
Zależy od budowy ciała, genetyki ale kazdy musi sie starac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 645
A ja mam takie pytanko tydzien temu niestety poimprezowałem i dzień później gigantyczny kac i zatrucie pokarmowe sprawiło ,iż niezrobiłem treningu... na następny dzien zrobiłem w pozadku ale później miałem bardzo zajęty tydzień i straciłem regularnośc wcześniej zawsze robiłem rano a teraz.. o róznych porach i raz czy dwa byle odwalić bo się spieszyłem dosyć :/ Mam zaczynać od początku czy kontynuować? Dzisiaj zrobiłem 4 dzień kiedy trzeba robić 3 serie po 14.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mam 15 Lat Dobry Okres na Cwiczenia?

Następny temat

Zakwasy !!!

WHEY premium