SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aerobiczna "szóstka"Weidera-A6W==>Wejdź<==

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 236657

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8841
wsyztsko musisz zaczac od nowa niestety.W czasie calego tego treningu mozna zrobic przerwe jedynie w jeden dzien...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1129 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5742
Tak, ale nawet ta przerwa wiele juz psuje...wystarczajaco chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9129
w czwartek (25.05) zrobilem 16 dzien, wczesniej (we wtorek 23.05) mialem przerwe. wczoraj (piatek) zrobilem tylko jedna serie. wiec jakby nie patrzyc mialem dwie przerwy w tygodniu. czy moge nadal kontynuowac trening??

Nie przesadzajmy, jasne ze mozesz kontyuowac. Raczej watpie, zebys doszedl do konca bez przerw, ale trening to trening cos na pewno Ci da. Nie bedzie to moze efekt taki jak po przeprowadzeniu calej A6W tak jak to jest w planie, ale nie ma co rozpaczac. Jesli chcesz zaczac od poczatku, to najpierw zrob sobie przerwe, bo brzuch zaorasz.

Pozdrawiam

...Legends May Sleep, But They Never Die...
www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 169 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1713
trenuje 6 wiedera wytrawale jestem juz na 18 powtorzeniach nie opusciłęm zadnego dnia treningu cwicze rano na czczo do tego dietka niskoweglowa i wysokobiałkowa
efekty;
93cm przed treningiem w pasie
obecnie 84.5cm miezyłem dzis rano po treningu
goraca polecam wszytskim chcacym spalic tluszcz okołobrzuszny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9129
A stosowales do tego jakies aeroby, czy tylko A6W + dieta?

Pozdrawiam

...Legends May Sleep, But They Never Die...
www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1129 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5742
Dodasz aeroby i twoj brzuch bedzie wymiatac"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 169 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1713
a wiec tak przez pierwszym tygodniu redukcji stosowałem tylko treningi areobowe bieganie 40 minut na kofeinie i l-karnitynie (np plusz active zwiera te składniki lub inne tansze odpowiedniki tego produktu na rynku cena 8zł )w kolejnym 2 tygodniu dołaczyłem trening hst zaczynajac od cyklu dziesiatek i przez cały czas trwania redukcji oczywisce 6 wiedera rano po przebudzeniu na czczo
stosuje redukcje tym sposobem przestrzezgajac konsekwetnie dietey(bez diety nic ci nie poleci dieta to podstawa)
i po czterech i poł tyg redukcji osiagnołem takie wyniki redukcja jeszcze potrwa połtora tyg czyli łacznie 6 tyg
raz dwa razy w tyg chodze na basen i pływam na kofeine 40 minut bez przerwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1129 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5742
x men gratulacje Ale chudnij stopniowo, nie musisz sie psieszyc, do lata trocej czasu jest a z takimi ambicjami schudniesz napewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 369
Zrobilem juz 6 dni, ale zawsze po tym robie sobie 3x20 brzuszkow na laweczce, mozna tak czy nie bardzo... Tak jakos dziwnie sie czuje bez standardowych brzuszkow bo sie przyzwyczailem do nich :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 169 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1713
Popadłem w skrajnosc waze kazdy posiłek zeby zgadzal sie z bilansem puktualnie według planu zjadam posiłki juz nie chodze na imprezy bo waznijesza jest dla mnie regenracja po treningu od imprezy nigdy nie miałem takiej motywacji do treningu i czuje sie switenie mowisz ze do wakacji jeszcze duzo czasu.Chce jeszce przed wakacjami zaczoac trening masowy na kreatynce zeby troche napuchnac tytlko obawiam sie ze znow tłuszcz sie nazbiera i co zrobic na msowym areoby sa nie wskazazne ze wzgeldu na regeneracje ale mam nadzije ze jak bede ograniczał tłuscze szczegulnie nasycone i trzymał sie diety to bedzie oki

na koniec pytanko znacie moze jekise dobry trening miesni brzucha wtrakcie cyklu na mase?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mam 15 Lat Dobry Okres na Cwiczenia?

Następny temat

Zakwasy !!!

WHEY premium