SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aerobiczna "szóstka"Weidera-A6W==>Wejdź<==

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 236683

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 207
Ale matematyka się niezgadza ! Jak możesz zrobić to w 25 minut robiąć przytrzymania po 3 sekundy ?
Matematyka niekłamie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 74 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2801
Jaką dietę stosować do A6W i czy wogóle trzeba czymś ten trening uzupełnić?

The only easy day... was yesterday!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 585 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3653
nie odpowiedziano mi w innym temacie na pytanie, wiec zadaje je tutaj :


Czy po skonczeniu 6 weidera moge dalej go wykonywac bez odpoczynku ? I np. co tydzien zwiekszac ilosc powtorzen ?
Jezeli nie to dlaczego ?

^ Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować ;d ^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 208 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1445
Nie ponieważ mięśnie potrzebują czasu na regenerację i musisz odczekać bodajże 6tygodni ale nie jestem pewien. Jak nie zrobisz przerwy mięśnie będą przetrenowane i możesz uzyskać efekt odwrotny do zamierzanego. Czyli reasumując zamiast prowadzić ro rozwoju mięśni będziesz je wypalał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 554 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15470
Industrial oczywiscie przerwa conajmniej tydzien na regeneracje miesne dostaly niezly wycisk przeciez cwiczyles je codziennie.

Wedlug mnie monotonia potrafi odebrac chec do cwiczen wiec po odpoczynku radzilbym zainteresowac sie czyms nowym poczytaj o ABSII rewelacyjny trening tylko przydalby sie drazek nie wime czy go posiadasz.
Tu masz link https://www.sfd.pl/Legendarny_ABS_II-t180570.html

Zmieniony przez - Adas007 w dniu 2007-12-20 12:06:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 100 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 702
mam pytanie to jak sie skonczy ta 6weidera to nalezy 6 tygodni nie cwiczyc brzucha i potem na nowo czy po tej 6 weidera 10 dni przewy i mozna juz cwiczyc brzuch?????

http://www.pajacyk.pl/  pomózmy dzieciom.......... glodne dzieci nie mysla o silowni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 585 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3653
Adas007

czyli conajmniej tydzien czasu wogle nie cwiczyc brzucha ?

Co do monotonii to u mnie tak nie jest. Wsumie za kazdym razem, gdy zrobie 6 weidera, widze efekty i to mnie wzmacnia, daje sily na nastepne dni itd.

Co do ABSII to czytalem troche na ten temat i przyznam, ze jest niezly :) Drazka nie posiadam, ale to jest najmniejszy problem.

Dostalem terning brzucha od instruktora na silowni, przedstawie go pozniej, bo teraz musze wychodzic.

^ Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować ;d ^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14
Z takim brzuchem będzie widać efekty, czy muszę najpierw zrzucić parę kilo?





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 133
Hello jestem tu nowy. Już jestem w 4 dniu A6W i wczoraj gdzieś przeczytałem, że jeśli chcemy spalić tłuszcz, najlepiej jest robić treningi rano, na czczo- podobno wtedy organizm czerpie z "dodatkowych źródeł energetycznych"- czyli m.in. z tłuszczu :) . A tak o mnie, to ogólnie wcześniej przez dłuuugi czas nie ćwiczyłem , żadnych brzuszków etc. i jeśli po pierwszym dniu mięśnie brzucha były cały czas mocno odczuwalne, to teraz czuć je wyłącznie przy ich lekkim używaniu- może to przez to, że mocno rozciągam mięśnie brzucha przed i po treningu. Brzuszek mam prawie taki sam jak użytkownik wyżej więc gdy skończę trening i "okres po A6W", pewnie wkleję zdjęcie 8)


Aha, i moim zdaniem ten trening jest świetnym rozwiązaniem dla leniwców jako wstęp do procesu budowania sylwetki :)

Zmieniony przez - DarthMail w dniu 2008-01-27 12:09:08
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mam 15 Lat Dobry Okres na Cwiczenia?

Następny temat

Zakwasy !!!

WHEY premium