Witam
Od pewnego czasu odiwedzam to forum i dziisaj postanowaiłem sie zarejestrowac.
MAm pytanie, jak trzeba cwiczyc na przyrost mięśnia, a jak na jego rzeźbe ?
Czy duże ciężary + duzo serii powoduje szybki wzrost miesnia ? czy lekki cierzar i mało serii ? prosze o napisanie odpowiedzi, a nie podaie jakiegos linka.
Z góry dzięki.
Od pewnego czasu odiwedzam to forum i dziisaj postanowaiłem sie zarejestrowac.
MAm pytanie, jak trzeba cwiczyc na przyrost mięśnia, a jak na jego rzeźbe ?
Czy duże ciężary + duzo serii powoduje szybki wzrost miesnia ? czy lekki cierzar i mało serii ? prosze o napisanie odpowiedzi, a nie podaie jakiegos linka.
Z góry dzięki.
::Sam przez nienawiść otoczony..
Krzysztof Piekarz
