Zmniejsz do 4 dni i 2 partie jeden dzień tylko nie wiem jak Ci dni pasują ale np:
Pon:klata&triceps
Środa:Plecy&biceps
Piatek:barki&kaptry +przedramie
Niedziela:nogi
Zmieniony przez - hprx w dniu 2009-04-08 12:53:38
Pon:klata&triceps
Środa:Plecy&biceps
Piatek:barki&kaptry +przedramie
Niedziela:nogi
Zmieniony przez - hprx w dniu 2009-04-08 12:53:38
"Walczę do końca i nigdy się nie poddaje"