SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Klatka + plecy jednego dnia?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9079

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17556
2 dzień to: bic + tric.
3 dzień: Barki + nogi.
A co sądzicie o takim planie:
1 dzień: klatka + przedramie + łydki
2 dzień: bic + tric
3 dzień: barki + plecy.
Wiem, nie ma w tym planie ud, ale takie jest założenie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3057 Napisanych postów 51895 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351413
ja bym cwiczyl to tak:
1.klatka+tric
2.plecy+bic+przedramiona
3.barki+lydki

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 11601 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70678
ja chce cwiczyc klatka - plecy, i tric-bic dobrze tak?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 416 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2743
lepiej klatka-tric, plecy-bic

..........Płacz na treningu, śmiej się podczas walki..........

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 11601 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70678
a czemu lepiej? z ciekawosci pytam :)
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7999 Wiek 1 rok Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 70885
ja tam lubie antagonistyczne partie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10309
soltys88 będzie lepiej Klatka +tric Plecy +bic a to dlatego ze nie łączy się duzych parti mięsniowych na jednym treningu!!!!!!

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 135 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21532
zrob tak jak ja klata +bic i przedramiona a nastepnego dnia plecy z tricem .... wiem wiem wszyscy mmalpuja z jakiegos lepka i mowia tylko klata z tricem a to gowno prawda
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 922
Ja też robie klata + bic plecy + tric i jest ok.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 318 Napisanych postów 5572 Wiek 56 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16915
"zrob tak jak ja klata +bic i przedramiona a nastepnego dnia plecy z tricem ...."

Silverado, jeżeli masz zamiar n.p. w poniedziałek ćwiczyć biceps i przedramię , a we wtorek plecy - to gratuluję pomysłu. Biceps przemęczysz, a na zrobienie pleców nie będziesz miał siły bo następnego dnia nie dość, że bic ci wysiądzie - to jeszcze przedramię wymięknie przy drążku lub wiosłowaniu.

Połączenie Klatka/Plecy jest dobrym połączeniem, choć ciężkim. Klatka/Triceps i Plecy/Biceps to też niezłe połączenie, ale pamiętajcie, że biceps i triceps będą zmęczone i nie dadzą z siebie pełni mocy.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 31 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 302
ja jestem za klatka - plecy; biceps-nogi; barki-triceps;

Niech moc bedzie z nami ;)

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do oceny/poprawy

Następny temat

Klatka !!!!!!!

electro
Polecane artykuły