SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Opuszczenie jednego treningu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2326

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 376
Witam! Ostatnio zacząłem się zastanawiać nad taką sprawą: mam terning podzielony na 3 dni w tyg. (pon-wt-śr). Na każdym treningu robię inne partie mięśni (tu nie istotne, które). I teraz, jeżeli odpadnie mi trening, np. środowy, to czy w piątek (3 dzień) mam robić trening ze środy, a w poniedziałek piątkowy,czy piątkowy? Ot takie pytanko:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Zly masz ten rozklad.
Katujesz sie 3dni pod rzad zamiast rozlozyc treningi na caly tydzien

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17
ronnie 220 jakim prawem piszesz tego typu wypowiedzi?Nieznasz się wcale a wtrącasz na forum ja moge bez problemu stwierdzic że sie najlepiej na tym znam o czym świadczą liczne tytuły.PamelaO polecam ci gainera na początek i trening 5 razy w tyg. ewentualnie aeroby

bitch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 376
Kurcze, treningi mam: pon-śr-pt.W poście była pomyłka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 613 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11615
Jak ci odpadnie trening srodowy to mozesz go zrobic ewentualnie w czwartek a piatkowy w sobote jesli tak ci nie odpowiada mozesz tego srodowego wogole nierobic i zrobic w nastepna srode
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do ostatecznej oceny / sugestie

Następny temat

TRENING MASA....POTRÓJNY SKŁADNIG

WHEY premium