martwego ciągu nie zamierzam robić, a skłony na dzień dobry raczej też nie, bo to chyba za bardzo obciąża kręgosłup. co to dużych cycków to troche tłuszczyku jest, ale nie za wiele. Jakie mam robić ćwiczenia żeby je zmniejszyć?? hmm czy te same z tym, że szybsze robić ruchy i krótsze przerwy, więcej powtórzeń jak na rzeźbe chyba..??
Mam jeszcze jedno pytanie. Mam odstające łopatki:/ czy te ćwiczenia co mam pomogą w wyeliminowaniu tego problemu lub go zmniejszeniu? jakie jeszcze poza tym robić ćwiczenia żeby coś z tym zrobić? a teraz spadam, dzięki za odpowiedź
Mam jeszcze jedno pytanie. Mam odstające łopatki:/ czy te ćwiczenia co mam pomogą w wyeliminowaniu tego problemu lub go zmniejszeniu? jakie jeszcze poza tym robić ćwiczenia żeby coś z tym zrobić? a teraz spadam, dzięki za odpowiedź
O treningu przeczytaj w Atlasie Ćwiczeń, nie będe się już rozpisywał, trening na poprawę rzeźby
