SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

biore kreatyne i mam zastoj!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2723

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1748 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41375
Wiele slyszalem o tym jakim to kreatyna jest silnym suplementem
wiec kupilem sobie ester kreatyny z hi tec'a.
Przed zakupem kilka dni zaniedbalem odzywianie i masa spadla mi o 1,5kg:(
sila tez minimalnie poszla w dol ale myslalem ze po kretce wszystko nadrobie...
a tu h** od tygodnia to biore (2razy dziennie po 3-4 tabletkijak pisze na opakowaniu) a nie moge nawet wrocic do formy.Biore tez gainera bialko-ww.
Czy to mozliwe zeby nawet na kreatynie miec zastoj??
napiszcie co mam zmienic.
a oto moj plan:

klatka wyciskanie 4 serie z progresja co 2.5 kg 1 seria 12powt. 2-10 3-8 4-6
rozpietki 2*10 powt.

barki wyciskanie hantli siedzac 4 serie (tak jak klatka)
podciaganie sztangi do brody
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1529
pamiętaj że suplement/odżywka nie jest CUDOWNYM ŚRODKIEM.
Nie napisałeś jaki masz staż, czy dopiero zaczynasz ćwiczyć po wakacyjnej przerwie itd.

studentkat=studentkob=studentcat ......
Ban gwarantowany

...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403

co to ma byc za plan ?
jak zaniedbujesz diety, to pozniej nie ma co plakac ...ze wefektów NI MA
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1340
klatka, barki... A RESZTA ?
Poza tym wyżej wymienione i tak troche biednie...

Who you tryin' get crazy with, ese?
Don't You know I'm LOCO ?

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62767
tylko barki i klate cwiczysz :F ?

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1748 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41375
podciaganie sztangi do brody 2*10powt.

plecy przyciaganie drarzka gornego wyciagu do klatki (tak jak wyciskanie i barki)

przyciaganiedo brzucha dolny wyciag 2*10

biceps hantelkami progresja jak wyzej

pompki na poreczach 12 10 8

i to w zasadzie wszystko robie to 3 razy w tygodniu + czasami jeszcze nogi i brzuch

mam 16 lat cwicze rok waze 60kg 172cm wzrostu biceps 32cm wyciskam 70kg

jakiejs specjalnej diety nie mam

doradzcie cos
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66285
OMG! Plan tragedia!

Mykaj do Treningu po jakis sensowny plan dla poczatkujacych, a potem do Odzywiania po diete! Nie czas na kreatyne jeszcze..

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1748 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41375
...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
i tak jest zły ...cot to jakas ogolnorozwojówka czy co

lec do dzialu trening - i poczytaj podwieszone tam tematy ...uloz jakis pozadny plan ,zajmij sie dieta...potrenuj troche i zglos sie wtedy po suple
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1340
Mi to wygląda na jakieś ACT ( Michaił ) ???

Who you tryin' get crazy with, ese?
Don't You know I'm LOCO ?

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1748 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41375
ok skoro mam h****y plan to niech mi ktos zaproponoje konkretny plan na mase na 3 razy w tygodniu bede wdzieczny bo na forum znajduje tylko ogolne informacje np.jakie przerwy miedzy seriami treningami co to trening dzielony itp
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porada

Następny temat

szybkie pytanko

electro
Polecane artykuły