SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

O ILE ZWIĘKSZACIE CIĘZAR MIEDZY SERIAMI ??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4132

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 509 Wiek 43 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 9861
witam.Pytanie jak w temacie dotyczy wszystkich grup mięsniowych, ile dokładacie miedzy seriami na duże partie a ile na małe ???Wróciłem do cwiczeń ale chce zmienić system bo poprzedni juz prawie nic nie dawał zastosowałem inne cwiczenia itp.Pozostaje problem ciezaru. Dotychczas w starym systemie na duze partie dokładałem po 5 kg/ małe po 2,5kg. Pytanie kieruje do osób majacych staż 4 lata i dłuzszy.

pozdrawiam

<<< powrót >>>

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12341
Jesli chodzi o mnie to zwiekszam ciezar o tyle na ile sie czuje w dany dzien roznie to bywa,zle samopoczucie,niewyspany

"Bez wiary potykamy się o źdźbło słomy, z wiarą przenosimy góry"

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 74292
dokladnie tak samo jak sheik
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1002 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19653
Zależy od rodzaju treingu i własnych preferencji.
W ćwiczeniach jednostawowych staram się wszystkie serie robić tym samym ciężarem.
W ćwiczeniach wielkostawowych zmiany są niewielki max 5% między 1 i ostatnią serią.

Ale jak mówiłem to zależy od rodzaju treningu i własnych upodobań.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 142 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1020
przy ćwiczeniach na duże partie(ława, przysiad wyciskanie sztangi na barki, ćw. na plecy)dokładam co 10-20kg. na inne ćw. np. na biceps, triceps dokładam co5,maks co 10kg(na początku przy mniejszych ciężarach)

...:::YET ONLY THE STRONG SURVIVE AND THE WEAK SHALL FALL:::...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 378 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3571
Ja dokladam albo co 2,5 albo co 5 kg zalezy jaki ustale poczatkowy ciezar

Let the party started!

...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682932
Jeśłi chodzi o mnie to na duze partie dokładam 10-40 kg - wszystko zależy jak się czuję, jaką mam aktualnie formę, czy nie mam kontuzji itp itd.
Na małe natomiast zazwyczaj stosuje progresję co 10 kg lub mniej.

Moim jednak zdaniem nie powinieneś w swoim treningu kierować się tym co piszą inni. Sprawdź na sobie ile są w stanie znieść twoje ścięgna i mieśnie. Jednemu pasują skoki co 30 kg, inni nie powinni przekraczać 10.
PO PROSTU NIE MA REGUŁY

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1026 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41556
ja zmieniam na małe co 2,5 kg a na duze 5 kg...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 835 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5935
czy przy wyciskaniu sztangi na plaskiej (4 serie), taka progresja ma sens:
70, 72, 73, 75 ?
Wedlog planu musze wykonac powtorzen 15/12/10/8 a dokladajac wiecej nie zrobie zalozonej ilosci powtorzen.

cały nasz chuligański trud, tobie ojczyzno...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6057
mam to samo pytanie co Cino69 czy progresja co 1 kg ma sens np przy uginaniu sztanga na bicka jezeli inaczej nie dam rady powiem tez ze jade hst i tam przy poietnastkach progresja mi wyszła 1,3 kg i musiałem zaokraglic do 1 kg, pozdro
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42589
ja dorzucam 4 kg i narazie mi tak pasuje

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROSZĘ O OCENĘ PLANU ĆWICZEŃ ^^

Następny temat

Proszę ocenić plan

electro
Polecane artykuły