Witam... Juz na samym poczatku chcialbym podziekowac za wasze odpowiedzi...
Otoz problem jest taki... Nie chodzi tu o omnie lecz o mojego tatusia :P wiec...ja cwicze juz spory okres czasu... hmmm duzo juz w swoim zyciu zjadlem z odzywek ;) no a moj ojczulek bacznie sie mi przygladal :) sam by chcial cwiczyc no ale on nie mie czasu... Jednak nadal bardzo mu zalezy aby przybrac na masie bo chuda chłopina jest :P i co ja mam mu polecic? zeby przypral na wadze (bo wiem ze miesni to mu nie przybedzie) ale poprostu jego cel - > przytyc na calym ciele...wiec co proponujecie?... Ja myslalem nad Gaynerem.... bo co innego mam zaproponowac...pomozcie mi..
Otoz problem jest taki... Nie chodzi tu o omnie lecz o mojego tatusia :P wiec...ja cwicze juz spory okres czasu... hmmm duzo juz w swoim zyciu zjadlem z odzywek ;) no a moj ojczulek bacznie sie mi przygladal :) sam by chcial cwiczyc no ale on nie mie czasu... Jednak nadal bardzo mu zalezy aby przybrac na masie bo chuda chłopina jest :P i co ja mam mu polecic? zeby przypral na wadze (bo wiem ze miesni to mu nie przybedzie) ale poprostu jego cel - > przytyc na calym ciele...wiec co proponujecie?... Ja myslalem nad Gaynerem.... bo co innego mam zaproponowac...pomozcie mi..

Krzysztof Piekarz
Ułóż mu dietę i po klopocie 