SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przybranie na masie. czy to wystarczy.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3095

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52
Witam mam pytanie czy Trening w postaci codziennej intensywnej jazdy na rowerze + 3-4 razy w tydodniu basen Wystarczy na przybranie masy, do tego jeszcze dobra dieta (codziennie łykam tran). waze 60kg mam 173cm wzrostu. Jest to odpowiedni trening czy sie nie nadaje. Prosze o odpowiedz i pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 380 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3764
Co ty stary, nie da rady.
Sądząc po twoim wzroście/wadze jesteś ekto, czyli tak jak ja, wiem jak trudno jest zbudować w naszym przypadku mase. Na 10kg musiałem ciężko pracować. Dodanm że w naszym przypadku każdy trening typu jazda na rowerze, pływanie bieganie zmniejsza drastycznie przyrost masy. To wiem z doświadczenia


Zmieniony przez - _kostek_ w dniu 2007-03-02 11:22:50

Selekcja naturalna, patrzysz która będzie idealna, ta choroba nie jest uleczalna o nie...hehe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tylko trening siłowo-masowy plus suplementacja coś da, inaczej nie przybędziesz na masie
no i musisz zrezygnować z roweru i basenu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52
Czyli siłownia dieta i koniec z basenem i rowerem? uuu niezadowala mnie to.
Kostek: co robiłes zeby zyskac 10kg wiecej

Zmieniony przez - alien161 w dniu 2007-03-02 12:11:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 380 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3764
Alien nie tak. Rower jak najbardziej ale nie codziennie intensywnie, jeśli już codziennie to raczej tak lajtowo, podobnie z basenem, rekreacyjnie bez zajeżdżania sie. Chodzi o to że przy długim inensywnym wysiłku aerobowym będziesz wszystko spalał i nici z masy.
Trening masowy na siłowni jest niezbędny, coś musi pobudzać mięśnie do wzrostu, dieta jest w naszym przypadku najważniejsza!!!! to 80% sukcesu moim zdaniem. Ja żeby przybrać na masie, musze dostarczać około 4000 kcal dziennie, jeść regularnie, nie odpuszczać treningów i posiłków. Za to te 10 kilo które udało mi sie przybrać zostało, tzn kiedy ostatnio nie ćwiczyłem przez 4 miechy bo pracowałem za granicą schudłem tylko 2 kilo. Tak więc da się przybrać ale trza się przyłożyć do tego na prawde mocno - taki mamy typ.

Selekcja naturalna, patrzysz która będzie idealna, ta choroba nie jest uleczalna o nie...hehe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52
Rozumiem. No to trudny typ z nas :/ A jaka mialeś diete?? Czy brales jakies odzywki? ja dopiero bede zaczynal wiec za duzo na ten temat nie wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 380 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3764
Musisz ułożyć sobie diete. Wszystko znajdziesz w podwieszonym poście(3 od dołu). Oblicz wszystko wg. tego posta, potem stosuj, podejdż do tego profesjonalnie a efekty na 100% będą.
Jeśli chodzi o odżywki - tak stosowałem/stosuje, tyle kalorii trudno czasem dostarczyć w pożywieniu, dlatego musiałem sie wspomagać odżywkami. Z mojej strony moge Ci powiedzieć żebyś nie wydawał kasy na żadne specyfiki oprócz białka, węglowodanów, gainerów - reszte dodatków sobie daruj, szkoda kasy. W naszym przypadku liczą sie kalorie .

Selekcja naturalna, patrzysz która będzie idealna, ta choroba nie jest uleczalna o nie...hehe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 457 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10700
J/W Gainera mozesz sobie dokupić!! i dodawac wedug brakow w diecie napewno sie przyda inne suple narazie zostaw !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ze swego doświadczenia Ci powiem, że u mnie to bardzo ważne jest śniadanie, zwykle nie mam rano apetytu ale się zmuszam do jajecznicy która mi już bokiem wychodzi, do tego suplementy (na początku nie musisz) które mogą powodować biegunkę dopóki się żołądek do nich nie przyzwyczai. co to daje? z 61 do 64 kg w tym roku i dalej rosnę , ale wszystko musi być z głową, regularne trening (nie idziesz tylko jak jesteś chory, a nawet jak nie masz ochoty na trening to i tak idziesz, najwyżej ćwiczysz mniej intensywnie) i trzymanie diety (kalorii), nie jeść czpisów itp, nie pić za dużo alkoholu itp itd, ekto ciężko łapie masę, i przez swoje błędy, lenistwo, doły, długotrwałe prace fizyczne (nie miałem czasu na siłkę)nieodpowiednią dietę ("zjedz zupy zobaczysz jak przytyjesz") , trening i suplementację, mimo że zaczynałem z siłką prawie 5 lat temu to nadal jestem jaki jestem, czyli chudy i jedyne co mi skoczyło to kondycha i siła,ale z tych 4,5 roku to praktycznie na siłowni było ze 2 lata (takie długie przerwy miałem i tak opuszczałem treningi), w sumie na dzień dzisiejszy to za normalny regularny trening się wziąłem w październiku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 380 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3764
Dokładnie miałem to samo co Mariusz, mimo że ćwicze wiele lat to dopiero od roku zabrałem sie za to na poważnie, i wszystkie efekty osiągnąłem właśnie w tym roku. Wcześniej sie motałem, ćwiczyłem ale nie miałem diety, przerwy itd. Potem miiałem diete ale taką na pół profesjonalnie, nakupiłem odżywek, dodatków, naczytałem sie opisów jakie to nie jest wypasione - wydałem kase - ćwiczyłem ostro ale nic nie szło, przestawałem, rezygnowałem, znowu zaczynałem i tak w kółko. Dopiero w ostatnim roku postanowiłem spróbować jeszcze raz, ODPOWIEDNIA DIETA + trening + odżywki spożywane z głową dały wreszcie rezultaty. Tak więc nie powtarzaj mojego błędu i zacznij od razu jak należy. Powodzenia !!!

Selekcja naturalna, patrzysz która będzie idealna, ta choroba nie jest uleczalna o nie...hehe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak samo miałem jak kostek
w środy nie chodziłem na trening bo pleców robić nie lubię, przerwy kilkumiesięczne z powodu pracy do późna u Ojca, albo sesji itd.
no i parę stów poszło w suple (kreatyny i gainery) jak w błoto bo byłem na tyle głupi żeby myśleć, że jak wezmę to reszta już pójdzie jak z górki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta - redukcja

Następny temat

Panga - co to jest ?

WHEY premium