to masz odpowiedz
- jesz za malo :D
- jesz za malo :D
Ilość wyświetleń tematu: 48021
>>> Trenuj do końca do upadłego, bo życie to walka by dążyć do czegoś! <<<
LEGENDARNY ABS II => http://www.sfd.pl/temat180570/
CRACOVIA ULTRAS
) trening fajny, ale czemu na bica i trica dałeś po 3 serie??
>>> Trenuj do końca do upadłego, bo życie to walka by dążyć do czegoś! <<<
LEGENDARNY ABS II => http://www.sfd.pl/temat180570/
a w miejscach gdzie nie "rosło" to dodałem poprostu 2 serie>>> Trenuj do końca do upadłego, bo życie to walka by dążyć do czegoś! <<<
LEGENDARNY ABS II => http://www.sfd.pl/temat180570/
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły