SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ankieta na temat HST - zapraszam.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48018

Ankieta

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
to masz odpowiedz
- jesz za malo :D
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 333 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2165
...

A nie wiem czy zlamie zasade tego postu jeśli poprosze o wrzucenie waszych treningów tak aby każdy mógł sobie porównać i tak żeby inny byli bogatsi o tą wiedze (w układaniu treningów) co wy macie!!

wiec (a może to zły pomysł)?

>>> Trenuj do końca do upadłego, bo życie to walka by dążyć do czegoś! <<<
LEGENDARNY ABS II => http://www.sfd.pl/temat180570/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2802
mag15 to jest moje pierwsze HST może coś zawaliłem nie wiem nóg narazie nie robie niech ktoś mi powie czy jest OK czy raczej kicha ? A poniżej mój trening

klatka ławka skośna głową do góry 1s
klatka ławka płaska 2s
Triceps uginanie ramion na ławeczce 1s
Triceps francuskie wyciskanie 2s
Biceps Uginanie ramion ze sztangą stojąc podchwytem 2s
Biceps Uginanie ramion ze sztangielkami stojąc 1s
Barki unoszenie sztangi do góry 2s
Barki Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia 1s
Najszerszy Podciąganie sztangi w opadzie (wiosłowanie)2s
najszerszy Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia w wąskim uchwycie (nachwyt) 1s
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 46 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 42384
moj mam w opisie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5303
ja sie zabieram właśnie od jutra do HST , ciekawe jakie bedą tego efekty, z tego co wyczytałem widze że powinno byc nieźle ale zobaczymy za ok 8 tyg pozdr

CRACOVIA ULTRAS

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7999 Wiek 1 rok Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 70885
1.Wyciskanie na płaskiej
2.Podciąganie na drążku szerokim chwytem
3.Wyciskanie na skosie
4.Podciąganie sztangi w opadzie
5.Rozpiętki
6.Szrugsy
7.Przenoszenie sztangielki
8.Martwy ciąg na prostych nogach
9.Wyciskanie francuskie
10.Uginanie ramion ze sztangą stojąc podchwytem
11.Pompki w podporze tyłem
12.Uginanie ramion ze sztangielkami stojąc
13.Wyciskanie sztangi sprzed głowy
14.Przysiady ze sztangą
15.Unoszenie sztangielek bokiem w górę
16.Ośle wspięcia
17.Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia
18.Uginanie nadgarstków podchwytem ze sztangą
19.Wałkowanie
20.Skłony w leżeniu płasko
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 333 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2165
...

miło że jednak wżucaci te treningi przydadzą się do porównań!

xenik: nóg nie robisz NIE DOBRZE ale nie martw się ja w tym treningu też nie mam nóg ( wiec ) trening fajny, ale czemu na bica i trica dałeś po 3 serie??

AXEL97: twój post przeczytałem dokładnie (tylko pamietniczek troche nudny) ale tak po zatym no dużo idzie się dowiedzieć! Czy mógbyś mi wyjaśnić czemu ćwiczysz na przemina KLATA-PLECY (daje lepszy efekt??)

_Arys_: POWODZENIA !!

Yarekbboy: o ile pamietam to ten terning nie dawał tobie takich rezultatów jak innym (może się myle) ale jeśli to przeanalizuj inne treningi HST (!!!!) i zobacz czym się różnią

A PO ZATYM TO MIŁO BYŁO BY WIDZIEĆ WIĘCEJ TRENINGÓW!
(wtedy lepiej widać po czym ma sie jakie osiągnięcia i gdzie można zrobić błąd PRZEZ PRZYPADEK OCZYWIŚCIE)!!

>>> Trenuj do końca do upadłego, bo życie to walka by dążyć do czegoś! <<<
LEGENDARNY ABS II => http://www.sfd.pl/temat180570/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2802
mag15 wydaje mi sie że jest OK ale może popełnaim błąd na wszystkie partie robie po 3 serie hmm może za dużo? Ale wydaje mi sie OK !
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7999 Wiek 1 rok Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 70885
mi dał juz niezłe rezlutaty jesli chodzi o klatke... 10kg wiecej w wyciskaniu a w miejscach gdzie nie "rosło" to dodałem poprostu 2 serie
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 333 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2165
...

Yarekbboy: i co poskutkowało?? jak dodałeś?? w takim razie mylilem się ale o ile pamnietam w HST nie powinno być ćwiczeń izolowanych (np. rozpiętki) ale jak daje rezultaty wiec ćwicz!

xenik: jak rezultaty są dobre to na pewno jest oki

>>> Trenuj do końca do upadłego, bo życie to walka by dążyć do czegoś! <<<
LEGENDARNY ABS II => http://www.sfd.pl/temat180570/ 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Wąskie barki

Następny temat

20 rep squats

electro
Polecane artykuły