jesli byscie znali cenny wejsc tez bylo by super !
z gory thx
A.Maszewski: "aktualnie jestem na diecie weglowodanowo-bialkowej... czyli jem sporo weglowodanow i sporo bialek..."
Ilość wyświetleń tematu: 7617
A.Maszewski: "aktualnie jestem na diecie weglowodanowo-bialkowej... czyli jem sporo weglowodanow i sporo bialek..."
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
Mój nowy dziennik-->http://www.sfd.pl/bozydal95/dz.treningowy/Masa_i_Siła-t623524.html
Moja siłownia-->http://www.sfd.pl/My_garage_gym_[][][]_______[][][]-t574977.html
moja zasada "czemu nie mamy dac komus nagrody jesli nic nas ona nie kosztuje np soga
"
A.Maszewski: "aktualnie jestem na diecie weglowodanowo-bialkowej... czyli jem sporo weglowodanow i sporo bialek..."

moja zasada "czemu nie mamy dac komus nagrody jesli nic nas ona nie kosztuje np soga
"
)A.Maszewski: "aktualnie jestem na diecie weglowodanowo-bialkowej... czyli jem sporo weglowodanow i sporo bialek..."
"SFD Moim życiem"


Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły