SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

fitness cluby w Kielcach

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3318

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez kif_anka z działu Kulturystyka i Fitness.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5
czy ktos zna jakies fajne fitess cluby w Kielcach??

Monia

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
a użyłaś google?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5
chodziło mi bardziej o to ze jesli ktoś jaki fajny fitness club to zeby napisał o nim swoje zdanie, jak tam jest, jakie ceny itp.

Monia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8
tak znam fajny fitness na ulicy warszawskiej 154 jest nowo otwarty fitnes. chodze tam czesto i mi sie bardzo podoba :) jest bardzo mila atmosfera :) sympatyczni instruktorzy:) i w solarium nowe lampy sa:) ogolnie jest bardzo fajnie :) polecam:) pozdrawiam:*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8
a jesli chodzi ci o ceny to juz ci pisze:)
wejscie jedno. 15 zl
karnet 4 wejscia 45 zl
karnet 8 wejsc 80 zl
karnet 12 wejsc 110 zl
karnet 20 wejsc 180 zl
Ale sa tez fajnie znizki:) np karnet ranny studencki rodzinny masz 10% taniej:) i do karnetow fitness i spinbike masz silownie gratis:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5
znalazłam w koncu odpowiadni dla siebie fitness club - ul. Prosta 13, niedaleko sądu. bardzo fajne zajecia, miła atosfera, ceny przystepne.Jest tam rowniez siłownia i solarium. Polecam :)

Monia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5
u mnie jest troche taniej bo jedno wejscie 12 zł, karnet na arerobik - 4 wejscia 40 zł, 8 wejsc 70 zł i inne karnety i zniżki np. na siłownie od 9-15 5zł,

Monia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5
a to jest stronka do niego http://www.fit-n-fun.pl/index.html 

Monia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8
ale tu na warszawskiej do karnetow fitness i spin silownie masz za darmo a jesli chodzi o solarium to sa nowe lampy 200W bylam i tez jestem zadowolona a nawet bardzo:) a instruktorzy sa fajni tam???? bo tu na warszawskiej to nie mozna nazekac sa swietni i nie powiem bo daja bardzo dobry wycisk a o to w tym wszystkim chodzi:) jak robisz cos nie tak to ci pomagaja nie nabijaja sie ani nic wogole ludzie a zwlaszcza panie i dziewczyny nie patrza sie jakos dziwnie tylko sa przyjazne bardzo:) jak dla mnie to sama przyjemnosc przyjsc na zajecia w takim milym gronie:) przyjdz sobie raz zobaczyc mowie Ci spodoba Ci sie:)pozdrawiam serdecznie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5
a wiesz to wszystko co napisałas o instruktorach i atmosferze mozna powiedz o tym moim fitnesie clubie. ale zobacze kiedys na warszawskiej, tylko tam mam "kawałeczek":/ Dzieki za odpowiedz, Pozdrawiam:)

Monia

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suwnica

Następny temat

odciski

WHEY premium