Szacuny
0
Napisanych postów
5
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
8
tak znam fajny fitness na ulicy warszawskiej 154 jest nowo otwarty fitnes. chodze tam czesto i mi sie bardzo podoba :) jest bardzo mila atmosfera :) sympatyczni instruktorzy:) i w solarium nowe lampy sa:) ogolnie jest bardzo fajnie :) polecam:) pozdrawiam:*
Szacuny
0
Napisanych postów
5
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
8
a jesli chodzi ci o ceny to juz ci pisze:)
wejscie jedno. 15 zl
karnet 4 wejscia 45 zl
karnet 8 wejsc 80 zl
karnet 12 wejsc 110 zl
karnet 20 wejsc 180 zl
Ale sa tez fajnie znizki:) np karnet ranny studencki rodzinny masz 10% taniej:) i do karnetow fitness i spinbike masz silownie gratis:)
Szacuny
0
Napisanych postów
8
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
5
znalazłam w koncu odpowiadni dla siebie fitness club - ul. Prosta 13, niedaleko sądu. bardzo fajne zajecia, miła atosfera, ceny przystepne.Jest tam rowniez siłownia i solarium. Polecam :)
Szacuny
0
Napisanych postów
8
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
5
u mnie jest troche taniej bo jedno wejscie 12 zł, karnet na arerobik - 4 wejscia 40 zł, 8 wejsc 70 zł i inne karnety i zniżki np. na siłownie od 9-15 5zł,
Szacuny
0
Napisanych postów
5
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
8
ale tu na warszawskiej do karnetow fitness i spin silownie masz za darmo a jesli chodzi o solarium to sa nowe lampy 200W bylam i tez jestem zadowolona a nawet bardzo:) a instruktorzy sa fajni tam???? bo tu na warszawskiej to nie mozna nazekac sa swietni i nie powiem bo daja bardzo dobry wycisk a o to w tym wszystkim chodzi:) jak robisz cos nie tak to ci pomagaja nie nabijaja sie ani nic wogole ludzie a zwlaszcza panie i dziewczyny nie patrza sie jakos dziwnie tylko sa przyjazne bardzo:) jak dla mnie to sama przyjemnosc przyjsc na zajecia w takim milym gronie:) przyjdz sobie raz zobaczyc mowie Ci spodoba Ci sie:)pozdrawiam serdecznie:)
Szacuny
0
Napisanych postów
8
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
5
a wiesz to wszystko co napisałas o instruktorach i atmosferze mozna powiedz o tym moim fitnesie clubie. ale zobacze kiedys na warszawskiej, tylko tam mam "kawałeczek":/ Dzieki za odpowiedz, Pozdrawiam:)