SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kluby fitness w szczecinie

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7618

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez natolin z działu Ogłoszenia.
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 645 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8460
Mam prosbe... mogli byscie mi podac gdzie znajde jakies kluby fittnes w szczecinie?

jesli byscie znali cenny wejsc tez bylo by super !

z gory thx

A.Maszewski: "aktualnie jestem na diecie weglowodanowo-bialkowej... czyli jem sporo weglowodanow i sporo bialek..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 344 Wiek 30 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2014
Ja na przykład BARDZO polecam siłownie "Arni" jest tam chyba z 7 sal bardzo dużo sprzętu fajni ludzie dobra atmosferka. Wszystko jak nalerzy prysznice czyste dobre szafki nawet tani bo 9 zł za wejscie. Karnet na miesiac bez ograniczen 80 zł. Mi ćwiczy się tam rewelacyjnie. Naprawde polecam a oto zdjęcia. http://www.fit.pl/forum/showthread.php?t=7269  ...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 338 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8144
kolo wds-u w dol rzeba pujsc- przy przystanku 2,3 12 na pierwszym pietrze
cena za wejscie to 12-15zl

moja zasada "czemu nie mamy dac komus nagrody jesli nic nas ona nie kosztuje np soga"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 645 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8460
a cos tanszego?

A.Maszewski: "aktualnie jestem na diecie weglowodanowo-bialkowej... czyli jem sporo weglowodanow i sporo bialek..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 80 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 12644
na monte casino jest bardzo fajny klubik - ceny podobne
przy placu rodla na przeciwko silowni hercules
na jagiellonskiej niedaleko olimpic'a
cen nie znam ale generalnie sa podobne
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 338 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8144
silownia arni jest bardzo chwalona i neidrogo ponoc, ael niewiem gdzie jest

moja zasada "czemu nie mamy dac komus nagrody jesli nic nas ona nie kosztuje np soga"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 645 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8460
a niewiecie czy istnieje moze jakis spis silowni danego miasta na stronie urzedu miejskiego (pytam bo nie mam czasu sprawdzic )

A.Maszewski: "aktualnie jestem na diecie weglowodanowo-bialkowej... czyli jem sporo weglowodanow i sporo bialek..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 206 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7705
Silownia ARNI ul. Nałkowskiej 33

Jaden z klubow masz przy ul.Ku Słońcu nazywa sie "Fala"

Zmieniony przez - noxer w dniu 2004-11-22 15:25:42

"SFD Moim życiem"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 151 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7287
Przepraszam, że odświeżam temat, ale chciałam sie zapytać czy siłownia "Arni" nadaje sie dla początkujacej? Może ktoś z Was sie orientuje?
Z góry dziekuje za odpowiedzi
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 206 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7705
Czemu nie, może być, można tam dobrych instruktorów :)

"SFD Moim życiem"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 151 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7287
Po prostu czytałam w necie opinie na temat tej siłowni, to nie były zbyt pozytywne...
Oto jedna z nich:
"Nie polecamy tam ćwiczyć początkującym paniom - niezbyt ciekawa atmosfera, oraz mało sprzętu."

Ale cena jest kusząca...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 206 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7705
Jak tak naprawde chcesz odwiedzić dobrą siłownie to polecam Buldiego przy Al. 3-go Maja 25/27.
Ale nie jest tani...

Odezwij się wieczorem na gg to zobaczymy co sie da dobrego dla ciebie w sam raz zalatwić.

Zmieniony przez - noxer w dniu 2005-01-22 14:36:32

"SFD Moim życiem"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Muzyka podczas treningu

Następny temat

mała prośba

electro
Polecane artykuły