Popey nie jest zly, sprzetu nawet sporo i do tego tanio 40zl za 12 wejsc
Silka miesci sie w podstawowce na slonku
Zmieniony przez - aMarcin w dniu 2005-01-22 16:16:16
Silka miesci sie w podstawowce na slonku
Zmieniony przez - aMarcin w dniu 2005-01-22 16:16:16
).