SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mała prośba

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1430

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Fuckmaster z działu Trening.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 58
Mam nadzieje że nie dostanie mi sie za tego posta że coś tam źle zrobiłem bo to mój pierwszy post. Mam takie pytanie: własnie zabieram sie do zrobienia sobie ławeczki, ale czy jest możliwość zrobienia sztangi?? kupno sztangi z odpowiednimi obciążeniami nie wchodzi w gre gdyż nie pracuje a moi rodzice ze swoich skromnych funduszy raczej mi nie kupią więć wpadłem na pomysł żeby przerobić piwnice na siłownie, tylko najważniejsze są pojekty i pomysły, jak byście mogli zarzucić jakieś linki żeb zrobić małym kosztem cokolwiek przydatnego do ćwiczeń to był bym wdzięczny. Jak zrobić sztange np. Dzięki z góry.

Z Dziewczyna sie Chodzi
Do dziewczyny sie wchodzi
a gdy ona zachodzi
to sie wychodzi
i o to chodzi

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
https://www.sfd.pl/temat71149/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 58
oki dziei, tylko teraz sprawa zrobienia samej sztangi bo nie widziałem nigdzie tego :] a przydało by mi się, sztanga i obciążniki.

Z Dziewczyna sie Chodzi
Do dziewczyny sie wchodzi
a gdy ona zachodzi
to sie wychodzi
i o to chodzi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Rusz głową...

Gryf z mocnej rurki, a obciązenie - idź na złomowiec, popytaj w warsztatach ślusarskich...słowem...rusz głową.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 58
nad rurką sie już zastanawiałem - dospawać tylko będzie trzeba ograniczniki coby nie latały obciążenia po całej rurce ale co do obciążeń to już zaglądałem i raczej ciężko cos takiego znaleźć. ale poszukam i jak cos to dam znać jak mi poszło a jak już zrobie w piwnicy siłke to pofotkuje i pokaże :D

Z Dziewczyna sie Chodzi
Do dziewczyny sie wchodzi
a gdy ona zachodzi
to sie wychodzi
i o to chodzi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Spoko.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 359 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17293
powodzenia, tez mialem ten problem :] ALe jednak skonczylo sie na sklepie jedynie udalo mi sie talerze tanio kupic bo kolesiowi okradli silke... Posprawdzaj zlomowiska, to dobry pomysl... ja kiedys polazlem na jedno i sie pytam czy cos jest do cwiczen, a on mi odpowiada ze gdybym wczoraj przyszedl mialbym w***** wszystkiego.. bo likwidowali jakas silke i na zlom wszystko dali... mialem pecha... :]

-the power and the glory-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 770 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24448
A jaa... (tylko sie nie śmiać ! mocno ) zrobiłem sobie sztange z jakiejś rurki z Castoramy (22zł mnie kosztowała) a obciążenie betonowe . Kupiłem sobie woreczek cementu, piasek brat przyniósł z piaskownicy . Piasek wymieszać z wodą, dodać cement, wlać do okrągłej formy, do piekarnika i czekać aż wyrośnie Narazie wszystko sie spisuje nieźle, trzeba tylko uważać i nie rzucać tym bo może popękać

Wiedza jest najlepszym anabolikiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Wiek 24 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2960
Mój kumpel w sprytny sposób zrobił sobie talerze a mianowicie znalazł w piwnicy stare opakowania po filmach szpulowych, zalał je cementem. Na środku wywiercił dziury i talerze jak znalazł. Są trwałe i naprawdę dobrze wyglądają. Zrobił sobie również wyciąg, wywiercił dziure w futrynie i zamontował bloczek, przewiesił linke i zjednej strony przywiesił ciężarki (śmignął je ze słupów PKP te które coś tam naciągają)Wystarczy tylko ruszyć główką i pomyśleć.PZDR
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kluby fitness w szczecinie

Następny temat

H. Olborski

WHEY premium