SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Co mam z tym zrobić ?!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1265

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 274
Ludzie! Dostałem:

1kg białko Protein 80 Hi-Tec
1,5kg Creamass Hi-Tec
3kg Mass XXL gainer Trec Nutrition
250g kreatyna Creapure Monohydrate Hi-Tec
Vanadyl około 120 kapsułek Hi-Tec


Tyle tego jest,a ja nie wiem,jak to najlepiej rozłożc. Pomóżcie!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2190
no chyba pasowaloby to zjesc a tak na serio zalezy od twojego treningu i diety.

Ciężka praca może przyniesc korzysci w przyszłosci,
a lenistwo przynosi korzysci TERAZ...

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1281 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 20037
vanadyl od razu sprzedaj jakiemus leszczowy bo jedyny efekt po nim to zielona kupa

A co do reszty to sprawdz czego ci w diecie brakuje i wtedy rozplanuj czego ile jesc .

Co do kreatyny to za malo na cykl, dokup drugie tyle i masz 6-tygodniowy cyklik lux
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3680 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 36374
Vanadyl 2 przed i 2 po treningu
250g kreatyny teoretycznie powinno wystarczyc - to zalezy, ale 300g juz spokojnie wystarcza na cykl - kup 100g opakowanie np. wiem ze vitalmax ma takie i jeszcze pare innych firm.
Gainery miedzy posilkami oraz po treningu - w ilosci 50-100g - ale ilosc musisz ustalic wg swojej diety, a dokladniej brakow w ow diecie.
Bialko pij na noc

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
gainera bierz między posiłkami lud gdy czujesz, że posiłek jest zbyt mało kaloryczny, białko na noc, kreatynę rano i po treningu/przed snem/ a z vanadylem dałbym sobie spokój bo niewiele daje a może być nawet szkodliwy/czasem się dziwie że jest wogóle dopuszczony do sprzedaży i to jako supl./.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3680 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 36374
Szkodliwa to i nawet marchew jest a my to jemy przejmujecie sie byle czym - na cos trzbea umrzec.

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 274
Piszecie o gainerze, kreatynie, vanadylu i białku. A co z tym creamassem? Wziąć go po tej kreatynie czy połączyc?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3680 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 36374
Połacz z tym ze crea mass to takie carbo z dodatkiem kreatyny i innymi zabawkami - - mozesz brac po treningu 40g zamiast drugiej porcji kreatyny ( bo w porcji 40g jest 6g kreatynki ) tylko go wlicz w dzienne zapotrzebowanie kaloryczne tak jak gainera i bialko

Zmieniony przez - zyz w dniu 2004-10-17 22:40:39

Zmieniony przez - zyz w dniu 2004-10-17 22:43:28

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsze odżywy - dobry zestaw ???

Następny temat

Potrzebuje trochę info o kreatynie!!

electro
Polecane artykuły