SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CO MAM ZROBIĆ ? PROBLEM W TYM...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1355

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
Witam . Mam dietę na mase, wszsytko jest okey wszystko policzone , tylko jedynie czego mi do codziennego jej uzupełnienia brak to białko.Mam 18 lat 173 wzrostu , ważę 73 kg , ważyłem 62 kg także tyle przytyłem ale teraz moj metabolizm ustał , cięzko jest mi nabrać masy , stoje w miejscu...codzienne zaopotrzebowanie białka wychodzi 146g z czego na codzień gdzieś wsunę połowę ido tego jeszcze nie zawsze , jednego dnia tyle drugiego jeszcze mniej , trzeciego czy czwartego 100 g a nieraz 40 g także róznie to bywa , z prostych przyczyn starzy nie wyrabiają z kasa.Chce sobie zakupić jakaś odżywkę białkową do 60 zł zeby w jakimś stopniu uzupełniała mi to białko ..Myślałem nad Gainerkiem ale nie wiem czy to dobry pomysł bo w białku dalej zostanie luka...Co o tym myśliscie ?z góry dzięki i pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
mozesz kupić gainera + sojavit olimpa [smak kiepski, ale tanie bialko.] i mieszaj ze sobą te 2 rzeczy , wtedy smak bedzie znośny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 321 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12731
musialbys wydac 60pln na tydzien zeby uzupelnic dobrym bialkiem diete.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
nie sądzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 321 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12731
brakuje mu 100g dziennie z tego co pisze. miesiecznie 3kg. czyli ~250pln
tygodniowo ~60PLN. to i tak duzo taniej niz jesc indyka w takich ilosciach, zeby wyszlo 100g bialka. :) a juz nie mowiac o tym, ze latwiej wypic drina.

mam na myskli izolat np. vitala albo mxpro.

Zmieniony przez - Mateusz27 w dniu 2005-03-24 12:59:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
gainera + sojavit olimpa to będzie najlepsze rozwiązanie ? w sklepiku sfd jest dużo tych odżywek białkowych do 60 zł można by było coś wybrać ale nie wiadomo czy to się z gra i czy będa jakieś efekty i czy branie danej odzywki nie pujdzie na marne..sam już nie wiem..mogli by się wypowiedzieć coś na ten temay inni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
sojavit olimpa + gainer ? to będzie najlepsze rozwiązanie ? nie zawsze brakuje mi 100 g jak pisałem we wcześniejszej wypowiedzi bywa róznie raz tak raz tak..nie znam się za bardzo ale z tego co wiedziałem to w sklepiku sfd jest dużo tych odżywek białkowych do 60 zł tylko nie wiadomo czy dana odzywka przyniosła by oczekiwane efektyi żeby nie wywalic kaasy w błoto..dzięki za rade ale mimo tego prosze o jakieś wypowiedzi innych użytjkowników..pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
no jest pelno ale nie patrz tylko na to ze to odzywka ale.--- ile bialka na 100g oraz jakas pojemnosc pudełka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 277 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35409
masz zapotrzebowanie 150g bialka czasami brakuje Ci polowe czyli 75g, a czasmi brakuje 100g czyli zjesz tylko 50g biaka w ciagu dnia ?
to jest przeciez 200g sera chudego
150g bialka to naprawde nie jest duzo
postaraj sie uzyskac to z produktów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
hmm 200 g sera to ile na oko plajsterków średniej grubości ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
na oko

średniej




kostak sera ma kolo 200 lub 250 gr
w zaleznosci od producenta :D
wiekszosc to chyba 200 gr :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WYBÓR KREATYNY - PROSZĘ O POMOC

Następny temat

ZANTREX-3

WHEY premium