20 lat 65kg 166cm od miesiąca na siłowni, przez ostatnie 5 miesięcy fbw w domu. robic dalej fbw czy przejsc na jakis priorytet (2 dni np klatka 1 dzien reszta na utrzymanie)


Ilość wyświetleń tematu: 178
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
peter7282peter7282Gats 2Czekaj, ja dobrze widzę?
W tym co wkleiłeś masz 6 serii na nogi i prawie 30 na klatkę?
Na plecy 7 serii?
30 serii na klatkę - szacun, prawie jak u Małeckiego.
to plan priorytetyzujący klatke gdzie dwa dni to cwiczenia na klatke wlasnie a jeden dzien to cwiczenia na utrzymanie reszty
Skąd wy takie plany bierzecie? Co to ma być w ogóle?
Jak chcesz kulturystycznego splita to albo weź coś z planów podwieszonych u nas na forum albo pooglądaj sobie filmiki na YT
Mountain Doga
To taki nieżyjący obecnie amerykański kulturysta, on dobrze tłumaczył zasady treningu kulturystycznego dla naturali.
I nie odstawiaj takiego szajsu że 7 serii na plecy czy nogi, litości..![]()
Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2026-06-22 06:18:20
to plan priorytetyzujący klatke gdzie dwa dni to cwiczenia na klatke wlasnie a jeden dzien to cwiczenia na utrzymanie reszty
,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".
Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.
anubis84FBW w domu jakie robiłeś na ciężarach czy jakieś treningi z masą ciała?
Gats 2Jakie są Twoje cele? Masa, redukcja?
No możesz przejść na splita, czemu nie,
upper-lower
push-pull-legs
Ja bym nie szedł - moim zdaniem - w jakieś specjalizacje na konkretną partię ciała, jeszcze nie ten poziom u Ciebie:)
treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]
,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".
Gats 2Czekaj, ja dobrze widzę?
W tym co wkleiłeś masz 6 serii na nogi i prawie 30 na klatkę?
Na plecy 7 serii?
30 serii na klatkę - szacun, prawie jak u Małeckiego.
to plan priorytetyzujący klatke gdzie dwa dni to cwiczenia na klatke wlasnie a jeden dzien to cwiczenia na utrzymanie reszty
Skąd wy takie plany bierzecie? Co to ma być w ogóle?
Jak chcesz kulturystycznego splita to albo weź coś z planów podwieszonych u nas na forum albo pooglądaj sobie filmiki na YT
Mountain Doga
To taki nieżyjący obecnie amerykański kulturysta, on dobrze tłumaczył zasady treningu kulturystycznego dla naturali.
I nie odstawiaj takiego szajsu że 7 serii na plecy czy nogi, litości..![]()
Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2026-06-22 06:18:20
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły