SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bardzo proszę o opinie na temat mojej sylwetki

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9640

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 68 Wiek 4 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 790
Witam.
Nie wrzucam tu żadnych danych ponieważ nawet nie mam w jaki sposób je zebrać (miarki, wagi, i tym podobnych przyrządów brak). Zresztą do odpowiedzi na moje pytanie chyba kompletnie są one nawet nie potrzebne. Podkreślam chyba :). Więc do rzeczy.
Bardzo Was proszę o opinie na temat mojej sylwetki, która jest na zamieszczonych ponizej zdjęciach. Chciałbym abyście mi poradzili nad czym powinienem popracować. Dodam, że jestem na dość drastycznej redukcji, która dała mi fantastyczne efekty w tydzień :) (nie znam różnicy w wadze, ale sam zauważam zmianę nawet z dnia na dzień). Na razie nie martwię się o efekt jojo - popracuję nad tym później. Po redukcji chcę zabrać się za siłownie i do tego potrzebuję Waszych opinni na temat mojej sylwetki. Liczą się dla mnie głównie kwestie estetyczne, proporcje wizualne, itp. itd. Jeżeli przyjdzie Wam do głowy jakieś pytanie lub coś ciekawego to piszcie śmiało :).
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 68 Wiek 4 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 790


przód
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 68 Wiek 4 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 790


tył
...
Napisał(a)
Usunięty przez 50 Dollars za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34966

....:::KOЯN:::....
....:::SliPKnoT:::...
βЦςЂέЯЈЄ
[baby to chóje] SZEF !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 68 Wiek 4 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 790


lewy bok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 68 Wiek 4 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 790


prawy bok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 68 Wiek 4 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 790
Busterje łobuzie :P, o opinie proszę a nie o śmiech z mojego owłosienia, które zresztą są efektem znacznie podwyższonego testosteronu :P.
Wiedziałem, że tak będzie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34966
a yebać tam owłosienie

zawsze możesz wydepilować,

rady dla ciebie ? wesz się za dietę i zacznij dużo biegać i spal ten fat <yes>

....:::KOЯN:::....
....:::SliPKnoT:::...
βЦςЂέЯЈЄ
[baby to chóje] SZEF !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 68 Wiek 4 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 790
No przecie piszę, że się redukuję, sporty uprawiam, dietę jakotaką (wystarczającą) ale mam.
A owłosieniem się nie przejmuję :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3542 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29933
oby ta redukcja nei byla zbyt drastyczna , nie chodzi tu nawet o efekt jojo , ale i twoje zdrowie.

P.s ogol sie

Jednego serca!
tak mało mi trzeba.
Jednak widzę że żądam za wiele......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 694 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16612
Nie spiesz się z redukcją i zacznij siłownię już teraz. Wolniej jedziesz, dalej zajedziesz.

Zmieniony przez - mołodi w dniu 2008-06-13 11:39:00

zdrówka

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FOTKI KUMPLA 17 LAT

Następny temat

odyniec46 nowe str 29,33

WHEY premium