SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Strict Curl - wycwiela

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68271

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8368 Napisanych postów 13320 Wiek 67 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 89589
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5485 Napisanych postów 8300 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43661
Hehe dzięki , dosyć dużo ucieli hehe
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8368 Napisanych postów 13320 Wiek 67 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 89589
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8368 Napisanych postów 13320 Wiek 67 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 89589
Dostałem zaproszenie na Mistrzostwa Europy WRP ale to muszę mocno przemyśleć bo tu jest gryf od trzymania którego strasznie bolą mnie łapy . A niedługo po nich są Mistrzostwa Świata GPC w których chciał bym wystartować . I tak trening siły zredukowany na rzecz zawodów na ilość powtórzeń .Mam nadzieję że niedługo pojawi się jakieś info o zawodach Grand Prix Rebertowa gdzie jak informował mnie Goldi ma być uginanie 30kg na ilość powtórzeń i w których bym chętnie powalczył z młodzieżą tym bardziej że robią tam też pompki na komendę które też chętnie bym zaliczył .Także tym czasem jestem zdecydowany na start 5 września ( Warszawa) i 25 pażdziernik ( Pabianice) . Co prawda 27 czerwca w Koninie można by było po uginać bo będzie Strict Curl ale my się wybieramy tam jako wyciskacze wielokrotni na start w 1/2 CC .
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5485 Napisanych postów 8300 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43661
Dziadek na Mistrzostwach Europy będzie podział na dywizje testowana i na nie testowana
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5485 Napisanych postów 8300 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43661
Chociaż dla Ciebie to bez różnicy hihi
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8368 Napisanych postów 13320 Wiek 67 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 89589
He he no fakt jest mi to bez różnicy . Przecież ja tam z nikim nie muszę walczyć ( kat. wagowo-wiekowa) a w open mastersów jakoś samo tak wychodziło że wchodziłem na pudło No na mistrzostwach Europy pewnie było by trudniej . Goldi pogadamy 5 września .
Masz już jakiś zarys regulaminu ? Zrób tak żeby juz z niego korzystano przy kolejnych imprezach " wielokrotnego bicepsa " bo to może sie lepiej przyjąć niz wyciskanie wielokrotne .Chociaż coś się ostatnio zakotłowało w WW
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5485 Napisanych postów 8300 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43661
Jeszcze nie mam nic , za dużo wszystkiego na głowie mam i jeszcze muszę z władzami Warszawy ustalić szczegóły żeby zacząć regulamin robić
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8368 Napisanych postów 13320 Wiek 67 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 89589
No żeby nie wyszło że mogłem się spokojnie na treningu siłowym skupić . Bo teraz to leci wytrzymałość
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Double Progression - Zasady

Następny temat

Trening fbw do oceny

electro
Polecane artykuły