SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strict Curl - wycwiela

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14711

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 867 Napisanych postów 1054 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12442
Może i co pomoże bo ciałem nic nie oszukasz i pracuje sam biceps :) Ja takich rarytasów nie posiadam, więc ćwiczę tylko trzy ćwiczenia. Podciąganie na drążku na wąski podchwytem z przytrzymaniem na górze, biceps przy ścianie oraz biceps na siedząco. Dodatkowo jedno ćwiczenie na nadgarstki czyli w opadzie łapie jedną ręką za część od olimpijski i robię uginanie nadgarstka. Fajne ćwiczenie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7305 Napisanych postów 12498 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87777
Nadgarstkami się zajmę jak biceps jako tako wzmocnię
Po za tym obawiam się że te uginania na nadgarstki jeszcze bardziej zmniejszą mi ruchomość co przy pompkach nie jest fajne i muszę nieco dalej wysuwać dłonie do przodu .No póki na celowniku mam Radzyń to reszta musi poczekać .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 867 Napisanych postów 1054 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12442
Musisz je regularnie rozciągać. Wspinacze robią to aby zeszła im pompa z przedramion a sztangiści olimpijscy dla lepszej mobilności.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7305 Napisanych postów 12498 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87777
Oczywiście że rozciągam juz od dawna ale skutek nie wielki za to dzięki temu nauczyłem się " wkręcać " łokcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4592 Napisanych postów 7260 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39679
Zapraszam do oglądania


?si=OYBldiOqe7nMkGRP
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7305 Napisanych postów 12498 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87777
No mamy Super Róże mamy bo w WW Róży też nieźle idzie
Ja się z nią widuje na zawodach WW ale myślę że w strict curl też się spotkamy przynajmniej w Trutnov na PŚ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4592 Napisanych postów 7260 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39679
Róża już ostro zasuwa na Trutnov wkoncu tam zrobi swój pierwszy rekord Europy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4592 Napisanych postów 7260 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39679
Zakończyły się mistrzostwa świata w strict curl w Stanach Zjednoczonych i moje rekordy dalej nie pobite
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7305 Napisanych postów 12498 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87777
Ha ha mam nadzieję że więcej od niej pociągnę
Goldi no to tylko zostaje pogratulować Tobie RŚ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4592 Napisanych postów 7260 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39679
Dzięki w 2024 trzeba dołożyć tych rekordów Europy i świata hehe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Double Progression - Zasady

Następny temat

Trening fbw do oceny

forma lato