SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Plan treningowy do oceny

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1539

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 921
Witam, oto mój plan treningowy, ocencie:

Poniedziałek

Klatka
1.Wyciskanie sztangi na ławce poziomej - 15/12/10
2.Wyciskanie sztangi na ławce skośnej - 15/12/10
3.Rozpiętki na ławce płaskiej - 3*10
Triceps
1. Francuskie wyciskanie sztangielki - 12/10/8
2. Pompki w podporze tyłem (uginanie rąk do tyły w oparciu o ławeczkę) - 12/10/8
Brzuch
1. Brzuszki pełne - 15/12/10
2. Skrętoskłony - 3*20 (po 10 skłonów na stronę)
3. Wznosy kolan w górę - 15/12/10
4. Wznosy prostych nóg w górę - 15/12/10


Środa

Plecy
1. Podciąganie na drążku do klatki nachwytem - 8/6/4
2. Podciąganie na drążku do klatki podchwytem - 8/6/4
3. Podciąganie sztangi w opadzie (wiosłowanie) - 15/12/10
Biceps
1. Uginanie rąk ze sztangą nachwytem - 15/12/10
2. Uginanie rąk ze sztangą podchwytem - 15/12/10
3. Naprzemianstronne unoszenie rąk ze sztangielkami chwytem młotkowym - 15/12/10 (na rękę)
Przedramię
1. Zginanie i prostowanie nadgarstków podchwytem - 15/12/10
2. Zginanie i prostowanie nadgarstków nachwytem - 15/12/10
3. Ściskanie piłeczki (lub czegoś innego) - 3* aż do bólu


Piątek

Barki i kaptury
1. Wyciskanie zza karku - 12/10/8
2. Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia do brody - 12/10/8
3. Wznosy ramion bokiem - 12/10/8
Nogi
1. Przysiady ze sztangą - 12/10/8
2. Wykroki ze sztangą - 12/10/8
3. Wspięcia na palce - 3 razy aż do bólu
4. Uginanie nogi z krążkiem na pasku do kostki - stojąc na podwyższeniu - 12/10/8
Brzuch
1. Brzuszki pełne - 15/12/10
2. Skrętoskłony - 3*20 (po 10 skłonów na stronę)
3. Wznosy kolan w górę - 15/12/10
4. Wznosy prostych nóg w górę - 15/12/10

mam 15 lat, waga 56-57, wzrost ok. 177cm.
mam zamiar trenować na mase
do treningu jest oczywiście dieta

aha, mam zamiar trenować w domku więc nie bede miał dostępu do maszyn itp.
moje wyposażenie to: sztanga, sztangielki, obciążniki, ławeczka, drążek
i o chyba wszystko
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 921
zapomniełem jeszcze dodać, ze mam zamiar się rozciągac i biegać (4-5razy w tygodniu)
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29715
Poniedziałek

Klatka
1.Wyciskanie sztangi na ławce poziomej - 12/10/8/8
2.Wyciskanie sztangi na ławce skośnej - 12/10/8/8
3.Rozpiętki na ławce płaskiej - 3x10
Triceps
1. Francuskie wyciskanie sztangielki - 12/10/8
2. daj jakieś izolowane np. prostowanie ramienia w opadzie 3x10
Brzuch
1. Brzuszki pełne - 15/12/10
2. Skrętoskłony - 3*20 (po 10 skłonów na stronę) (wywal)
3. Wznosy kolan w górę - 15/12/10
4. Wznosy prostych nóg w górę - 15/12/10
Środa

Plecy
1. Podciąganie na drążku do klatki nachwytem - 3 x max
2. wisłoewanie sztangą w opadzie - 4 x 12/10/8/8
3. Podciąganie sztangi w opadzie (wiosłowanie) - 15/12/10 (wywal) dja np wznosy tułowia na prostowaniki
4. szrugsy 3x 15
Biceps
1. Uginanie rąk ze sztangą nachwytem - 15/12/10 (wywal)
2. Uginanie rąk ze sztangą podchwytem - 15/12/10
3. Naprzemianstronne unoszenie rąk ze sztangielkami chwytem młotkowym - 15/12/10 (na rękę)
Przedramię
1. Zginanie i prostowanie nadgarstków podchwytem - 15/12/10
2. Zginanie i prostowanie nadgarstków nachwytem - 15/12/10
3. Ściskanie piłeczki (lub czegoś innego) - 3* aż do bólu (wywal)


Piątek

Barki i kaptury
1. Wyciskanie sprzed karku - 12/10/8/8
2. Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia do brody - 12/10/8 (daj unoszenie ramion bokiem w opadzie 3 x 10)
3. Wznosy ramion bokiem - 3 x 10
Nogi
1. Przysiady ze sztangą - 12/10/8/8 (wywal to lub wykroki)
2. Wykroki ze sztangą - 12/10/8/8 (daj prostowanie nóg na maszynie 3 x 10)
3.uginanie nóg w leżeniu
4. Wspięcia na palce - 3 razy aż do bólu
Brzuch
1. Brzuszki pełne - 15/12/10
2. Skrętoskłony - 3*20 (po 10 skłonów na stronę)
3. Wznosy kolan w górę - 15/12/10
4. Wznosy prostych nóg w górę - 15/12/10 (wywal 1 ćwiczenie)

Zmieniony przez - Onkelfaka w dniu 2004-06-15 21:30:49

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 921
"daj jakieś izolowane np. prostowanie ramienia w opadzie 3x10" - można prosić troche jaśniej

"dja np wznosy tułowia na prostowaniki" - można konkretniej (jestem początkujący)

"daj prostowanie nóg na maszynie 3 x 10" - pisałem że nie mam dostępu do maszyn

"uginanie nóg w leżeniu" - można prosić o wyjaśnienie ???
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29715
"daj jakieś izolowane np. prostowanie ramienia w opadzie 3x10" - izolowane to ćwiczenia w których angażowany jest tylko jeden staw
"daj np wznosy tułowia na prostowaniki" - można konkretniej (jestem początkujący) ( patrz do atlasu ćwiczeń http://www.kulturystyka.pl/atlas )

"daj prostowanie nóg na maszynie 3 x 10" - to np prostowanie nóg z ciężarkiem przywiązanym na pasku do kostki

"uginanie nóg w leżeniu" - jak wyżej tylko tu uginanie

Zmieniony przez - Onkelfaka w dniu 2004-06-15 21:44:49

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
zcym sie obydwaj keirowaliscie ze na triceps - wieksza partie 2 cwiecznia, a na biceps - mniejszy 3 ?

wszedzie daj po 2 cwiczenia łącznie 8 serii a bedzie roslo elegancko

Zmieniony przez - ****master w dniu 2004-06-15 21:48:11
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29715
faku czytaj uważnie pisze wyraźnie obok "wywal"

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 921
ok, dzięki !!!
jak jeszcze czegoś nie bede wiedział to bede pisał
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29715
ok

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

łopatki :(

Następny temat

taki trening na plecy dla mnie?

electro
Polecane artykuły