Podczas pierwszej ciąży mojej siostry byłam bardzo podekscytowana i myślałam, że to tylko miłość, stan błogosławiony cud miód i orzeszki

zapytałam ją o pierwsze ruchy dotykając brzucha i wzdychając a ona mi odpowiedziała.."hm to takie dziwne uczucie.. tak jakby ryba rzucała się w worku"

Mam problem z getrami na treningu, cisną mnie już i piecze skóra, nie wiem co robić. Nie wiem czy kupić spodnie rozmiar większe czy zrobić jakąś wstawkę, czy są ciążowe getry które nadają się na trening ? Szkoda mi też wydać kilka stów na gacie które będę tak krótko użytkować. Chyba kupię jakieś tańsze M a potem L bo nie widziałam nigdzie ciążowych, zresztą chyba niewygodnie mieć pod sam biust ubrany brzuch w taki materiał z jakiego są getry
01.08
Czwórki na maszynie 12/12/12/12
14kg/14kg/14kg/14kg
słabną mi nogi a to najsilniejsza część mojego ciała, zresztą widzę jak mięśnie są mniejsze a nogi wyglądają dzięki temu szczuplej. I wiecie co...? Zawsze narzekałam na moje uda, a jak mięśnie znikają to mi żal i brakuję mi tej buły z mięśni po boku
Odwodzenie nogi w tył 12/12/12/12
5,4kg/5,4kg/5,4kg/5,4kg
malutki ciężar ale bardzo fajnie czuję pośladek
Mostek biodrowy z gumą i rozszerzanie kolan 12/12/12
haha mam dziś zakwasy na pośladkach ale ostatnio dość mocno je masakruje malutkim ciężarem i sporą ilością powtórzeń
Ściąganie drążka do klatki 8/12/12/12/12
11kg/18kg/18kg/18kg/18kg
ok, ładnie czułam pracę pleców,
Unoszenie tułowia z opadu 8/8/8/8
chciałam robić serie po 12 ale kręciłoby mi się w głowie, nie mam ławeczki rzymskiej tylko ciało jest w pozycji jak na obrazku
Dwugłowe na maszynie 8/12/12/12
8kg/14kg/14kg/14kg
ok
Wyciskanie sztangi na skosie dodatnim 8/8/8/8/8/8
20kg/25kg/25kg/25kg/25kg/25kg
zmęczona już byłam, robię na skosie żeby nie naciągać brzucha
OHP 8/8/8/8
10kg/10kg/10kg/10kg
za niedługo opadnie to ćwiczenie, mogłabym więcej kilogramów ale przy tym ćwiczeniu czuję mocne ciągnięcie brzucha więc byłam ostrożna
Bicek ze sztangą prostą 12/12/12
10kg/10kg/10kg
Wyciskanie francuskie oburącz za głowy siedząc 12/12/12
8kg/8kg/8kg
Klęczenie na piłce 2*2minuty
Birg dog - kilka razy z przytrzymaniem
marsz 5 minut na bieżni
Trening jest coraz bardziej łopatologiczny, nie wiem czy to upał czy podświadomie organizm tak sobie wybiera, ale mam ochotę robić coraz prostsze ćwiczenia i nie mam chęci robić moich ukochanych siadów. Nie robię już RDL, przy takim mocnym schylaniu czuję dyskomfort. Nie robię narciarza i nie wyciskam na płaskiej ławeczce.
Podczas treningu czuję się świetnie, nie mam zawrotów głowy, nie padam na twarz, trenuję spokojnie. Czuję zmęczenie po treningu ale na pewno to nie jest takie ścioranie, że człowiek chce się czołgać do szatni (brakuje mi tego

)
Czuję pracę mięśni i czasami mam lekkie domsy.
Zmieniony przez - kaka21 w dniu 2018-08-02 09:33:48