SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Gwid,Konkurs Krata Na Lato 2017

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29527

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118772
Siemka

No to jedziemy z koksem. Na początek kilka fotek.

Wzrost 185 cm
Waga na czczo 98,4 kg
Cel - redukcja w 3 miechy około 7-8 kg smalcu. Krata nie wyjdzie bo bym musiał 18 kg zrzucić ale wydolność polepszę na 100%.

Filmiki nakręcę niebawem i powrzucam. Tak samo jak pomiar fałdy - kupię tygodniu fałdomierz i dorzucę.










Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 554 Napisanych postów 6412 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 57352
Pracowałem kiedyś na hurtowni opon, były takie że we dwóch się podnosiło, a jak leciała na bok to mogła zabić, dzisiaj przewracanie połowy mniejszej gości na crosficie, dobre :)

PB:
IM 140.6 Poznań 25.06.2017, 12:48:33 / IM 70.3 Gdynia 07.08.2016, 5h:23min:57s / JBL Triathlon Sieraków 28.05.2016 1/4 IM, 2h:33min:54s / Otyliada 12/13.03.2016 15km, 6h:28min / III PKO Maraton Rzeszowski 04.10.2015, 03h:55min:51s / Półmaraton Rzeszowski 06.04.2014, 1h:53min:03s / Trening 08.06.2017, 10km 47min:43s / Łańcucka Piątka 5km 11.06.2016, 22min:45s

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 2221 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 260326
Jakoś szczególnie dużo fatu to Ty nie masz, za 3 miesiące powinno być już coś tam widać na brzuchu
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2149 Napisanych postów 4619 Wiek 65 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 530714
No brawo Liczyłem na to ze sie pojawisz w tym konkursie . Powodzenia
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie pomyśl, że hejtuje, bo to Twoja i kabosa rola, ale lepiej wyglądałeś jak trenowałeś pod BB.
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13744 Napisanych postów 32194 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143633
"Nie pomyśl, że hejtuje, bo to Twoja i kabosa rola, ale lepiej wyglądałeś jak trenowałeś pod BB. "

Też się zdziwiłem, że taki chuderlak tak szarpie w tym CF!
Te zdjęcia to chyba z okresu kawalerskiego?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 92849
Ja myślałem, że u mnie nie widać tych prawie 100 kg, ale u Ciebie jeszcze bardziej

Jedziesz z tym! Krata musi być
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118772
fanslaska
Nie pomyśl, że hejtuje, bo to Twoja i kabosa rola, ale lepiej wyglądałeś jak trenowałeś pod BB.


ale to nie hejt tylko stwierdzenie faktu do tego nie ma zdjeć pozowanych z przypinką tylko zwykły obywatel Kowalski

zrobiłem dzisiaj dwa filmiki plank + dipsy.

nadają się czy coś trzeba poprawić? przy planku dupsko się obniża nieznacznie od 2 min jak już jest walka a dipsy zrobiłem szybko. liczy się tylko zaliczenie czy technika wykonania?

dodatkowo czy mam zrobić dodatkowo jakoś fotę z przypinką kraty której nie mam czy ta fota an face wystarczy całej sylwetki?



Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4357 Napisanych postów 10989 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 552700
Z tymi osiemnastoma kilogramami do zobaczenia kraty to trochę przesadziłeś :D
Dziesięć, maks dwanaście i będzie na wierzchu, co jest do zrobienia w te trzy miesiące.
Powodzenia


Zmieniony przez - _Szajba_ w dniu 2017-04-10 13:56:36

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118772
2017-04-10 DT

Sztangi + próba zwisu na drazku

1) rozgrzewka

2) trening
opuszczanie sztangi w chwycie rwaniowym na 4 w dół i 1 powrót do góry - 3x3 z cieżarem zasadniczym
podrzut w chwycie rwaniowym za karku do pełnego siadu - 3x3, końcówka z 60 kg
przysiady tył na 80% lekko 3x3 - jako że lekko to z pauzą, mogę robić pauzę ze 120 kg w serii
brzuch 3x20

trening własny - OHS od pełnego siadu, nowy rekord 70x3x2 - filmik





ostatnia z prób konkursowych - zwis na drążku ok. 120 sek wyszło ale i tak nie ma za to punktów dodatkowych. zaliczone

dieta dzisiaj jak narazie na deficycie ale muszę podbić bo potem robiłem 2 km jeszcze biegiem z młodszym na rowerze.





Jakieś pytania albo uwagi to pisać.

pozdro

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4357 Napisanych postów 10989 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 552700
Gwid


trening własny - OHS od pełnego siadu, nowy rekord 70x3x2 - filmik
Jakieś pytania albo uwagi to pisać.

pozdro



Nie mam uwag

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118772
12-04-2017r, DT

1) rozgrzewka

2) assisted pistols - 4x8, jeszcze nie umiem ale chodzi mi po głowie nauka tego bez trzymania. z przytrzymaniem bez problemu ale bez to lipa.

3) skok ze skrzyni 70 cm na podłogę, odbiecie obunóż i przeskok przez ławkę, takich 3x5 serii z odsuwaniem ławki za każdym razem o 0,5 m. ćwiczenie ma na celu wyćwiczenie wspięcia na palce, maksymalnego przysiadu i wyskoku w górę. ekipa po zajęciach CF patrzyła na nas jak na porypów ale zabawa przednia

4) rwanie z wyprostowanej pozycji na prostych nogach bez możliwości zgięcia - mega ćwiczenie bo uczy szybkiego podsiadania no i wspinania na paluchy - dwóch rzeczy z którymi mam problemy. raz mi wyszło idealnie i było bosko

5) wykroki ze sztangą z przodu na barkach - 20,30,40,50,60,70 x6 no i 80 x2, przy 80 jest już dla mnie mega problem z równowagą.

6) podsiad do snatcha za karku czyli OHS nowy PB w serii 75 kg. zapas jest. Jednocześnie martwi mnie to i cieszy bo pobiłem rekord z rwania o 10 kg z przypuszczalnym zapasem min. 5 kg. martwi bo przysiad mam mocny, trzymanie sztangi nad głową mocne a problem jest z odcinkiem w którym muszą działać prostowniki i mój zrypany kręgosłup. cóż trzeba wałkować i wałkować aż w końcu może kiedyś wyjdzie. pytanie dla tatuńcia - czy ty jak robisz OHS to sztangę wypychasz z klaty czy za karku? chyba z klaty pchasz co nie?

7) kilka jerków z racka na małych ciężarach.

8) brzuchy 20x3

fajnie i lekko. 2 tygodnie było lekko a tera czas na nowe rekordy i ból

dieta pilnowana deficyt -300 kcal w stosunku do tego co jadłem. no i żarło oczyszczone, żadnych szynek, gotowych kupnych obiadów itp.

pozdro 600

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nadine Konkurs Krata Na Lato 2017

Następny temat

DT- Ann

electro
Polecane artykuły