SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gwid,Konkurs Krata Na Lato 2017

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26860

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
_Szajba_
Nazwać zjedzenie 600g pizzy i 250g kurczaka ładowaniem, to mała nadinterpretacja
Gwidzie, starzejesz się


no dla mnie to już jest ładowanie. nei jadam takich wynalazków z takką ilością węgli normalnie.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12129 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131003
Gwid
_Szajba_
Nazwać zjedzenie 600g pizzy i 250g kurczaka ładowaniem, to mała nadinterpretacja
Gwidzie, starzejesz się


no dla mnie to już jest ładowanie. nei jadam takich wynalazków z takką ilością węgli normalnie.
No to z czego nabieramy masy?
Pizza to super jedzenie! Ma wszystko czego potrzebuje paker.
Taki paker jak Ty musiałby zjeść 2 takie aby nazwać to ładowaniem (czyli napełnieniem zbiorników ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
2017-05-19 DT

Chipper
7 rund, time cap 40 min. na tablicy wygladało o wiele łatwiej niż w rzeczywistości + 29 st. celsujsza z bieganiem, dla mnie za ciepło jak na wysiłek

400 mb biegu
21 walking langues( wykroki)
15 pull ups( podciagniecia)
9 burppies ( każdy wie)

zajęło mi to 37,56. po burpach nie było mocy na bieg, nogi jak z waty. dobrze że tyramostro te sztangi to mam chwyt bardziej odpowrny bo prawie wszsytcy pozrywali odciski.

Wstawiam dwa pierwsze filmiki na drugą turę kraty:
30 pompek - pikuś
10 podciągnięć techniką dowolna - też pikuś, CF z kippingiem, bez butterflaya





nie starczyło czasu na brzuchy z 20 kg. pytanie się rodzi czy to musi być sztanga czy może być np hantla 20 kg albo kettel?

Dzisiaj zrobiłem customowe humburgery dla rodziny na obiad

pozdro

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Pompki bardzo ładnie, ale ten pikuś z podciąganiem to chyba będzie trzeba poprawić. W zasadach nie ma nic o technice, dopuszczona jest dowolność chwytu.
Nie żebym nie wierzył, że się nie podciągniesz

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
a mi się zdaję ( z autopsji) że to tak na serio nie ma różnicy. pracują te same mięśnie i efekt jest taki sam, jesteś pod drążkiem a masz być nad drążkiem. też kiedyś mi się zdawało jak siedziałem w BB że to ma znaczenie ale np wczoraj zrobiłem 7x15 rep. kto na normalnym treningu BB tyle zrobi trenując plecy? klasycznego podciągania nie robiłem przeszło rok.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2191 Napisanych postów 6172 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311171
Sprawdź, jakie to ma przełożenie na normalne podciąganie..tak z ciekawości pytam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
U mnie to było tak, że kiedy nie byłam w stanie się podciągnąć siłowo to mogłam zrobić 5 z kippingiem. Teraz nie wiem, ale dla przykładu mogę z kippingiem robić chest to bar- takie podciągnięcia, że dotykam drążka klatą a siłowo to jeszcze jestem od tego chyba lata świetlne. Także wiadomo że biodro mocno pomaga i odciąża, ale kipping to jeszcze jest jakieś tam podciąganie, butterfly już z kolei mało ma z podciąganiem wspólnego . Chociaż jest najbardziej efektywne i dla niektórych też efektowne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12129 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131003
Gwid
a mi się zdaję ( z autopsji) że to tak na serio nie ma różnicy. pracują te same mięśnie i efekt jest taki sam, jesteś pod drążkiem a masz być nad drążkiem. też kiedyś mi się zdawało jak siedziałem w BB że to ma znaczenie ale np wczoraj zrobiłem 7x15 rep. kto na normalnym treningu BB tyle zrobi trenując plecy? klasycznego podciągania nie robiłem przeszło rok.
Podobno Mistrz Giaurnemo tyle zrobi - no ale to jest Mistrz!
No to spróbuj tego klasycznego podciągania - przy tym CF-m dynamika chyba też ma wpływ na ilość powtórzeń. Zresztą, kłania się stara prawda - poprawiamy się w tym co stale robimy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
ojan
Gwid
a mi się zdaję ( z autopsji) że to tak na serio nie ma różnicy. pracują te same mięśnie i efekt jest taki sam, jesteś pod drążkiem a masz być nad drążkiem. też kiedyś mi się zdawało jak siedziałem w BB że to ma znaczenie ale np wczoraj zrobiłem 7x15 rep. kto na normalnym treningu BB tyle zrobi trenując plecy? klasycznego podciągania nie robiłem przeszło rok.
Podobno Mistrz Giaurnemo tyle zrobi - no ale to jest Mistrz!
No to spróbuj tego klasycznego podciągania - przy tym CF-m dynamika chyba też ma wpływ na ilość powtórzeń. Zresztą, kłania się stara prawda - poprawiamy się w tym co stale robimy .


jakże bym śmiał się porównywać do mistrza.

wg mnie rozdzielanie kto i jak się podciąga nie ma sensu bo umieć podciągnąć się z kipingiem czy butterfayem to też sztuka. jak by ktoś na forum uprawiał wspinaczkę i umiał się podciągać na jednej ręce to też byście mu nie zaliczyli bo nie jest klasycznie?

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
U mnie masz zaliczone
Temu panu/pani od wspinaczki też bym zaliczył.
Nawet dla BB którzy mają przykurcz w łokciach i nie potrafią ich wyprostować do końca, bym zaliczył

Pewnie dlatego nie ma mnie w składzie oceniającym

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nadine Konkurs Krata Na Lato 2017

Następny temat

DT- Ann

WHEY premium