SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gwid,Konkurs Krata Na Lato 2017

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26868

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2191 Napisanych postów 6172 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311171
A ja widziałem filmik, jak na Słowacji rowerzysta ściga się z niedźwiedziem...rowerzysta wygrał, ale misiek chyba odpuścił. Ale łosie też fajne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2191 Napisanych postów 6172 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311171
Gwid...do starego chłopa to Ci jeszcze brakuje, także wiesz, nie pochlebiaj sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
ajazy
A ja widziałem filmik, jak na Słowacji rowerzysta ściga się z niedźwiedziem...rowerzysta wygrał, ale misiek chyba odpuścił. Ale łosie też fajne...


Miśki są słabe na dłuższym dystansie, a do tego goniąc jakiegoś chudego rowerzystę, morale leci na łeb na szyję

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
2017-05-17 DT

Sztangi + WOD

Sztangi

1) BS --> serie zasadnicze miałem robić lekko ze względu na dysproporcje przysiad podrzut/rwanie. koniec na czterech jedynkach na 130 kg ale za to z odbiciem z dołu.
2) rwanie klasyk - seria ma polegać na tym że robisz cztery rwania z 90% maksa co 20 sek i ma każde wejść. zrobiłem 60 kg i wszystko weszło, raz tylko zrobiłem na power snatcha ale tak to ok bo rok temu nie mogłem w ogóle wyrwać 60
3) podrzut - taka sama zasada niestety 90 kg mnie w takim czasie 2 razy zabiło ( na samym dole ) a 2 razy dałem radę. rok temu robiłem 70 kg z bólem kręgosłupa
4) brzuchy z piłką lekarską - mega zabawa w katapultę. 20x3

Dobry klasyczny trening - minął właśnie rok od kiedy zacząłem - miłe zaskoczenie że idzie to do przodu, wolno bo wolno ale idzie.


WOD
Goat day
1) 1 km bieg
2) trening słabości - MU
3) WOD x3, między wod'ami przerwy 3 min

WOD 1 - 8 min w parach
200 m sprint na zmiany

WOD 2 - 8 min
20 KTB 24 kg OHS
40 DU

WOD 3 - 8 min
15 WALL Bali
15 BOX Jump
15 burppes

WOD1 - 1 miejsce(ex aequo)
WOD2 - 1 miejsce
WOD3 - 3 miejsce ( ja zawaliłem bo partner nap*****lał)

Zostałem skazany na pożarcie bo trenowałem razem w parze z najlepszym kolesiem w BOX-ie. Sam na sobie stawiałem krzyżyk ale przeżyłem, po burpach wprawdzie miałem zawał ale źle nie było

Waga leci w dół, powoli bo powoli. Wczoraj po dwóch treningach zrobiłem ładowanie pizzą z biedry z kurczakiem
weszła ta wielka 600 g z dokrojnym kurczakiem 250 g

pozdro 600

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2191 Napisanych postów 6172 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311171
Zawsze się zastanawiałem, kto je te potrawopodobne produkty z marketów...zrobienie pizzy, razem z jej upieczeniem to ok 30-40 minut. Mogę podać przepis.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
ajazy
Zawsze się zastanawiałem, kto je te potrawopodobne produkty z marketów...zrobienie pizzy, razem z jej upieczeniem to ok 30-40 minut. Mogę podać przepis.


wiem, sam kiedyś ją robiłem ale od kiedy przeszedłem na jedzenie a zgłowa a nie wg Anny Lewandowskiej to takie coś musi wystarczyć do tego wróciłem grubo po 21 do domu i nie chciało mi się pierdzielić w kuchni.

Filmik z poniedziałku z rwania na lekko.



Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2191 Napisanych postów 6172 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311171
Ale to jest okrutnie niesmaczne... No dobra, przez to moje pichcenie rodzina (i ja też niestety) nie lubi chodzić do restauracji..na tyle miejsc u mnie w okolicy dwie knajpy znam, gdzie można smacznie zjeść. Z tego obie w Karpaczu (chociaż jedna się rozhulała frekwencyjnie i jakby się pogorszyło )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Nazwać zjedzenie 600g pizzy i 250g kurczaka ładowaniem, to mała nadinterpretacja
Gwidzie, starzejesz się

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2191 Napisanych postów 6172 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311171
Gwid, popatrzyłem na YT jak robisz żołnierskie...po co aż tyle kroków robisz odchodząc od stojaków?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
ajazy
Gwid, popatrzyłem na YT jak robisz żołnierskie...po co aż tyle kroków robisz odchodząc od stojaków?


Tutaj chyba musiałem żebym był w kadrze ale normalnie to zależy od tego co robię, jak BS to jeden krok w tył, jak FS to dwa w tył.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nadine Konkurs Krata Na Lato 2017

Następny temat

DT- Ann

WHEY premium