SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Super Konkurs Krata Na Lato 2019

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8300

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3705 Napisanych postów 25266 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 702070
Jak co roku-od kwietnia ruszamy z konkursem ,który ma pomóc forumowiczom poprawić sylwetkę i doprowadzić do uwidocznienia mięśni brzucha,czyli "kraty" :)

W konkursie może wziąć udział każdy-bez względu na wiek i płeć,staż na forum i stopień zaawansowania.

Wykreślone:

Konkurs jest dla amatorów treningów na siłowni-czyli : jeżeli ktoś już startował w zawodach kulturystycznych-może tu wystąpić poza konkursem.

W konkursie będą trzy niezależne etapy-dany etap może prowadzić wybrany forumowicz-już można się zgłaszać na prowadzenie danego etapu.

Druga nowość : chcemy do konkursu przyciągnąć trenerów z ich podopiecznymi-także amatorami,którzy chca na lato poprawić sylwetkę schudnać i zaimponować na plaży widocznymi mięśniami brzucha.

Myślę,że jest to świetna promocja trenerów oraz uatrakcyjnienie zajęć z podopiecznymi ,jako rywalizacja na forum z innymi amatorami.

Trzecia nowość-chciałbym do zabawy wciągnąć także osoby trenujące z innych krajów-mam aktualnie dobre kontakty w Niemczech i Holandii-pewnie też ktoś spróbuje swoich sił w tej zabawie.

Mam już odzew od Piotra z siłowni Elms Gym-tej ,gdzie można potrenować gratis na hasło SFD

Zmieniony przez - masti w dniu 2019-03-22 07:07:09
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 8067 Wiek 54 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 120589
Czekamy na regulamin
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2945 Napisanych postów 8145 Wiek 49 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 531646
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3705 Napisanych postów 25266 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 702070
Najpierw muszą być chętni do prowadzenia poszczególnych etapów :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1938 Napisanych postów 7294 Wiek 46 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 531101
To może nich Ci goście zagraniczni goście i trenerzy ustalą jakieś zasady, a my będziemy się bawić?
Bo chyba nie chodzi o to byśmy my wymyślali reguły i patrzyli z boku na rozwój sytuacji?

When you have to shoot...Shoot! Don't talk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 8067 Wiek 54 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 120589
masti
Najpierw muszą być chętni do prowadzenia poszczególnych etapów :)

W ciemno ?
Czy to znaczy że chętny ma wymyśleć reguły dla innych ?

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2019-03-21 12:35:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Przecież pisałem w temacie o konkursach-chętny,zaakceptowany przez nas przedstawia swoją wizję konkursu na miesiąc-jeżeli zaakceptujemy-rusza z tematem.
Będzie do tego specjalny zakodowany temat,by można było coś poprawić zmienić itp.

Z zagranicznymi jest gorzej-mają kłopoty z językiem i forum-do tego nie mają żadnego doświadczenia w takich akcjach-byłby kompletny niewypał.

Jak ktoś już próbował wymyślić i prowadzić jakiś konkurs-wie ,że to nie jest takie proste.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Drazekm nie wiem co ma oznaczać" w ciemno"-raczej zupełnie nieodpowiednie określenie ,sugerujące jakiś przekret :)

Opracowuje sie od A do Z cały konkurs na miesiąc i oczywiście się go ocenia i sędziuje-podobnie było w zeszłym roku przecież.

My w tym pomagamy,sta kodowany temat .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
masti
Drazekm nie wiem co ma oznaczać" w ciemno"-raczej zupełnie nieodpowiednie określenie ,sugerujące jakiś przekret :)

Opracowuje sie od A do Z cały konkurs na miesiąc i oczywiście się go ocenia i sędziuje-podobnie było w zeszłym roku przecież.

My w tym pomagamy,sta kodowany temat .

Oznaczać ma to że ewentualnie gdy konkurs mi podejdzie mogę zastanowić się nad uczestnictwem a wymyślać reguł mi się nie chce :)
Zresztą przede mną test.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3001 Napisanych postów 9737 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 506301
Drazekm a Ty bierzesz udział w teście na masę? Bo to z kartą chyba nie idzie w parze

"W konkursie nie mogą brać udziału osoby, które startowały w zawodach kulturystycznych"
Bikini fitness też się tu liczy? Czy to znaczy że nie mogę brać udziału w konkursie ze względu na przeszłość sportową?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4815 Napisanych postów 21287 Wiek 70 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1072276
_Szajba_
To może nich Ci goście zagraniczni goście i trenerzy ustalą jakieś zasady, a my będziemy się bawić?
Bo chyba nie chodzi o to byśmy my wymyślali reguły i patrzyli z boku na rozwój sytuacji?
Jesteś chyba jedynym, który chce się poddać dyktatowi zagranicy .
Właśnie o to chodzi abyśmy wymyślali reguły i patrzyli jak inni się męczą pod nasze dyktando.
2
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs na marzec