SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Powrót po przerwie. Cel: Przygotowania formy na zawody 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 249449

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10155 Napisanych postów 30041 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 610320
no to kvrwa jakies jaja...

sporo kg już nabiło od MPJ

p.s wyjazd dla 10 osób a w tym dla 5 osob jest kasa, to kvrwa komu ona sie nalezy jak nie Tobie ...
...
Napisał(a)
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 9855 Napisanych postów 16182 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 272461
Marian, nie chodzi o pieniądze...

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 392 Napisanych postów 12822 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107749
Wg rozj**ało mnie jak dzwonie do Pana X I uskyszalem że nie jadę, pytam po co była dopiska ELIMINACJE NA MŚ skoro osoba która wygrała swoją kat. Nie jedzie w swojej kat.tylko do innej.chcą mnie dac, dobra ch**, ale wygrałem tez open więc jasny ch**. W każdym razie rozmawiałem ze Karolem Stuglikiem i byc moze za rok w Irlandi wystartuje bo mowil że tam takich układów jak w Polandi nie ma. Tematu na nie ma sensu drążyć. Rozpocząłem masę, póki co jest super. Zmieniłem trochę podejście do treningu,diety,supli i diety. Zaplanowałam sobie całe 16 tyg jak to mniej więcej bd wyglądać ba tym wszystkim. Temu pisze mniej więcej bo wiadomo ze coś pewnie ulegnie zmianie. Ale kto ciekawy niech śledzi bo bede pisal jak wyglądala dieta,trening ni suple. Jak ktoś chce mogę pisać czemu robię tak a nie inaczej
...
Napisał(a)
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10155 Napisanych postów 30041 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 610320
BzykuDG
Marian, nie chodzi o pieniądze...


idzie sie domyslić

ale mimo wszystko


Bartek to raczej ze pisz cały czas ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 316 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34745
Nosz kuvwa jak mnie to wkur... Cale te IFBB to nieporozumienie!!!

Po co organizować zawody z dopiskiem eliminacje jak z gory juz wiedzą kto pojedzie!!!
Po co dawać jakieś nadzieje dla ludzi którzy wkładają w to cale serce,układają cale życie pod zawody, nie wspomne o pieniądzach i zdrowiu.

Kuva to kpiną jakąś, nerw bierze jak nie wiem co...

Eat well
Train hard
Live long
Be happy!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 35209 Napisanych postów 66749 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 920923
ta cala kuturystyka na poziomie startowym to dno i tona mulu! i nie mowie o zawodnikach tylko zwiazku federacji sedziach i tej calej zaklamanej klice ktora tym rzadzi.

dziwie sie ze sa jeszcze ludzie ktorzy pakuja podczas przygotowan kase na suple koks konsultacje wyjazdy, niwecza swoje zdrowie, poswiecaja ogrom czasu i wyrzeczen a w zamian dostaja uscisk prezesa a nastepnie kopa w tylek!inwestycja po stokroc wieksza niz zysk...nigdy tego nie zrozumiem.

przestancie startowac(w koncu i tak nic z tego nie ma) skoncza sie wpisowe i to cale gvwno zemrze smiercia naturalna.
...
Napisał(a)
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 9855 Napisanych postów 16182 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 272461
Szczerze, to chyba mało kto robi to, żeby mieć z tego jakieś profity. Po prostu robią to, bo to lubią. Lubią mieć kozacką formę. A cała reszta jest tylko przyjemnym dodatkiem.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 35209 Napisanych postów 66749 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 920923
przyjemnym dodatkiem? chyba dla cieplych sedziow co im zawodnicy kieszenie napychaja a sami czesto nawet nie patrza na scene podczas zawodow no chyba ze homo to patrza z twardniejacym gryfem pod stolikiem

robienie formy to zupelnie inna para kaloszy.starty i myslenie ze to sportowa rywalizacja to smiech i bajka dla naiwnych.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 316 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34745
Mumin po części masz rację. Pieniądze, zdrowie, czas i masa wyrzeczeń. Ale wspomnienia i ewentualny wynik na cale życie. Pieniądze i tak przejesz,przepijesz.... a za 5,10 lat co będziesz wspominał, opowiadał dla dzieci. Ze siedzisles przed Tv i bunkroesles pieniądze,aby mieć na....
Ze dbales o zdrowie, a i tak trzeba umrzeć?
Ja powiem ze spelnialem swoje marzenia, ze realizowalem postanowienia, ze miałem pasje która żyłem, która wiele mnie nauczyła.
Tak na marginesie za wygrana w międzynarodowych mistrzostwach Belgii dostałem izotonik i trzy próbki białka,
Za wygrana mr. Universe dostałem puchar i nic więcej. No coz, człowiek zdarzył się przyzwyczaić

Eat well
Train hard
Live long
Be happy!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 35209 Napisanych postów 66749 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 920923
ja robie wszytko to samo tylko troszke mniej sobie szkodze mniej wydaje pieniedzy na glupoty a na pamiatke robie zdjecia a nie preze sie w skapych slipach wysarowany bejca przed cieplymi sedziami. samorealizacja to jedno a starty to cos innego. podziwiam ze jeszcze ktos w tym rzadzacym sie chorymi zasadami a czesto pieniadzami konkursie pieknosci chce brac udzial.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KAROLINA NOSKOVITZ - Puchar Polski 2017 - Bikini fitness

Następny temat

Mateusz- Pierwszy start wraz z Adamem Adamskim

electro
Polecane artykuły