SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[SPAM] Czy ze śmiechem czy ze łzami - chodź do spamu, raźniej z nami

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145452

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 11555 Wiek 14 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 103176
nightingal
nie było wyjścia - jak ktoś nie szanuje pomocy innych i ich dobrej woli, to znaczy że nie chce tu być po prostu.


Prawda jest taka Night że ten nasz kurnik to trzeba twardą ręką trzymać bo inaczej to bajzel będzie a pierze zasypie całe forum.
...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682929
preria
Najt,dobrze ze jestes,co sadzisz o bardzo niskich weglach przy mojej otylosci brzusznej i dwa o masle ?


A mogę nic nie sądzić???


Poza tym na fotkach nie wyglądało, że masz otyłość brzuszną.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
No mozesz,ale jak nie wciagne sadla to mam:/
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 11555 Wiek 14 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 103176
preria
No mozesz,ale jak nie wciagne sadla to mam:/


Kłócenie się z Modem ma przykre efekty preria .

Gdzie ty widzisz tę brzuszną otyłość??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1872 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19375
preria
No mozesz,ale jak nie wciagne sadla to mam:/


preria
To wciąganiem można zlikwidować sadło?

Kontuzja kontuzją kontuzję pogania...

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Na foto pierwsze moje,nie wiedzialam ze trzeba napiac beben
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 11555 Wiek 14 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 103176
preria
Na foto pierwsze moje,nie wiedzialam ze trzeba napiac beben


Maruuuudzisz kobitooooo..
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1872 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19375
a w ogole jak Ty to robisz, że w pomiarach Cie wszedzie ubywa, tylko w cyckach rośnie?

Kontuzja kontuzją kontuzję pogania...

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie no sie upewniam,bo teraz wsysam brzuch i sadlo sie napina,chyba se kupie te suwmiarkei udowonie wam ze mam slonine
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 11555 Wiek 14 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 103176
Kurfa. Każda z nas ma! Nie ma co się licytować.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Ocena diety i treningu - chce zacząć o siebie walczyć!!

Następny temat

ilość posiłków

electro
Polecane artykuły