plegar dwójki i tył barku dziś :D
Dziennik w dziale UNS: http://www.sfd.pl/pat34__Living_Life_On_Your_Own_Terms_-t1085148.html
Ilość wyświetleń tematu: 114260
Dziennik w dziale UNS: http://www.sfd.pl/pat34__Living_Life_On_Your_Own_Terms_-t1085148.html
HekadeJa tez dzis pakuje czestersona :)

no to przyćpałem przed tr nóg akurat, i 180x4 znów zaliczone jak szmata
tak spuchła czy taka dysproporcja HKD?
antek pisał kiedyś na animalu, pamietam to jeszcze ze jak wbijał w daną noge cały czas to ona lepiej rosła i ZAUWAŻYŁ że im głębiej wbije tym lepiej rosnie, nie wiem co miał na myśli pisząc to
ale moze pora Dawid zmienic noge bo CO JAK ANTEK MIAL RACJE ?Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły