Co robisz z oliwy z oliwek i płatków? Bo mi to na omlet wygląda
Jak tak, to smażymy np. na smalcu, oleju kokosowym, klarowanym maśle. A jak to na zimno to trudno, wtrącam się bez sensu.
I generalnie to nie wliczamy warzyw do miski, fasola szparagowa, pomidory, no chyba, że masz inne zalecenia od moderatorek to też wtrącam się bez sensu.
Zmieniony przez - super_agniecha w dniu 2014-07-14 20:57:37
Jak tak, to smażymy np. na smalcu, oleju kokosowym, klarowanym maśle. A jak to na zimno to trudno, wtrącam się bez sensu.
I generalnie to nie wliczamy warzyw do miski, fasola szparagowa, pomidory, no chyba, że masz inne zalecenia od moderatorek to też wtrącam się bez sensu.
Zmieniony przez - super_agniecha w dniu 2014-07-14 20:57:37
A tu się wylaszczam http://www.sfd.pl/super_agniecha,_to_jedziemy_z_tą_redukcją-t983720.html
Konkurs Przemiana 2014 http://www.sfd.pl/Konkurs/super_agniecha-t1015552.html
But I'm gonna break,
I'm gonna break my,
Gonna break my rusty cage and run.

.Jedyne co mi się nie podoba to nasilenie drętwienia rąk w nocy. Mam nadzieje że i to przejdzie.