SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Zaczynam walkę o siebie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35917

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3556 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25680
Co robisz z oliwy z oliwek i płatków? Bo mi to na omlet wygląda Jak tak, to smażymy np. na smalcu, oleju kokosowym, klarowanym maśle. A jak to na zimno to trudno, wtrącam się bez sensu.

I generalnie to nie wliczamy warzyw do miski, fasola szparagowa, pomidory, no chyba, że masz inne zalecenia od moderatorek to też wtrącam się bez sensu.

Zmieniony przez - super_agniecha w dniu 2014-07-14 20:57:37

A tu się wylaszczam http://www.sfd.pl/super_agniecha,_to_jedziemy_z_tą_redukcją-t983720.html

Konkurs Przemiana 2014 http://www.sfd.pl/Konkurs/super_agniecha-t1015552.html

But I'm gonna break,
I'm gonna break my,
Gonna break my rusty cage and run.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 438 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7276
Trzymam kciuki i włączam powiadomki :)

Zrzucamy cielsko :D

http://www.sfd.pl/DT_/_Redukcja_Plusza__Wszelka_pomoc_mile_widziana_:_-t1033122.html

I am in shape...
Round is a shape!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 250 Wiek 58 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3000
No miska zjedzona Nie chodze głodna i dobrze mi z tym.
Po wczorajszym pływaniu mam zakwasy w ramionach. Dzisiaj poprawiłam Callaneticsem- ciekawe kto mnie jutro z łózka wykopie
A oto miska na jutro.


...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
dobrze ci ta dieta idzie, trochę ja przemeblujemy ale jeszcze chwila
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 250 Wiek 58 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3000
Po wczorajszym powrocie do callaneticsu nawet nie jest tak zle chociaż czuję mięśnie o których istnieniu wcześniej nie miałam pojęcia.Jedyne co mi się nie podoba to nasilenie drętwienia rąk w nocy. Mam nadzieje że i to przejdzie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 250 Wiek 58 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3000
no to cierpliwie czekam na przemeblowanie a na razie idę wg dziennika
...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
często ci drętwieją? kiedy sie to zaczęło?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 250 Wiek 58 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3000
Ręce drętwieją mi od wielu lat.Ostatnie nasilenie drętwienia i silnego bólu rak miałam w grudniu ub.roku.Ale rehabilitacja,masaże i chyba najbardziej pływanie pomogło i drętwienie prawie ustapiło .A dzisiaj w nocy budziłam sie wiele razy bo zdrętwaiłe ręce bolały i musiałam zmienić pozycję i się porozciągać. Zaraz wybiore sie na basen i będzie dobrze.
Na zdjęciu RTG mam duże zmiany poczynając od spłycenia lordozy na zmianach zwyrodnieniowo -wytwórczych kończąc.
Ale może radiolog sie pomylił
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 250 Wiek 58 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3000
To jest miska do oceny na jutro


...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3556 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25680
Majonez Winiary? A majonez domowy to się już nie chce Panience przygotować?

A tu się wylaszczam http://www.sfd.pl/super_agniecha,_to_jedziemy_z_tą_redukcją-t983720.html

Konkurs Przemiana 2014 http://www.sfd.pl/Konkurs/super_agniecha-t1015552.html

But I'm gonna break,
I'm gonna break my,
Gonna break my rusty cage and run.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja próba zmiany

Następny temat

zrzucenie tluszczyku, ujedrnienie cialka i fitness sylwetka

electro
Polecane artykuły