SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Proste i smaczne placuszki bananowe [PLACEK]

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14024

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2416 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42913
Witam. Od dawna zamierzałem pokazać Wam prosty i smaczny przepis, którego przygotowanie zajmie naprawdę kilka minut. Dzisiaj będą placki bananowe, do przygotowania, których potrzebne będą zaledwie 2 produkty.

Skład:
jajka - 5 sztuk
banany - 280 g (3 sztuki)
PAM, olej, oliwa - ewentualnie


Krok 1:
Jajka i banany zblenderować.

Krok 2:
Rozgrzać patelnię. Użyć oleju, PAMu albo patelni teflonowej, żeby placki nie przywierały do patelni.

Krok 3:
Masę wlewać na patelnię w takiej postaci jakiej uważamy. Mogą być mniejsze, większe, wszystko zależne od danego pomysłu ;)

Krok 4:
Placuszki układać na talerz. Można w wersji piramidki lub jak zwykłe naleśniki. Jeść same bądź z jakimś dodatkiem ;) Ja użyłem syropu jagodowego Walden Farmsa.


Wartości kcal i BTW:
B - 35,4 g
W - 65,3 g
T - 25,9 g
kcal - 635,5

Można modyfikować przepis na różne sposoby. Można dodać odżywkę białkową, aby podbić białko itp.
W mojej wersji wyszło 9 placuszków. Ilość jajek i banana również do samodzielnej modyfikacji, zależnie od zapotrzebowania dziennego ;)

Na forum jest kilka przepisów odnośnie placków bananowych, ale nie znalazłem żadnego, w którym jest niewielka ilość składników. W razie dublu proszę o kasacje.

Smacznego ;)






Zmieniony przez - Lucky555 w dniu 2014-03-07 13:06:36




Zmieniony przez - Lucky555 w dniu 2014-03-07 13:07:00




Zmieniony przez - Lucky555 w dniu 2014-03-07 13:07:17




Zmieniony przez - Lucky555 w dniu 2014-03-07 13:07:33
1

Blog IF/Rekompozycja [pods. 22] - Zapraszam ! http://www.sfd.pl/[BLOG]Lucky555/IF__Rekompozycja-t989337.html

Jeśli chcesz przegrać trochę $$ to zapraszam:)
http://www.sfd.pl/Gruby_hajs_z_Lucky555-t1058841.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 116 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2408
To były najlepsze placki jakie jadłem w życiu, jeszcze przełożyć te placki truskawkami polać jogurtem i odrobine posypać kakaem, uczta dla ciała i uczta dla oczu. Polecam :)
...
Napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 34672 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 254711
sprawdze jak to smakuje
łap soga
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2416 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42913
Chciałem edytować obrazki, aby było bardziej czytelne, ale już nie mogę edytować, bo jest koment Nie spodziewałem się tak szybko :D

Blog IF/Rekompozycja [pods. 22] - Zapraszam ! http://www.sfd.pl/[BLOG]Lucky555/IF__Rekompozycja-t989337.html

Jeśli chcesz przegrać trochę $$ to zapraszam:)
http://www.sfd.pl/Gruby_hajs_z_Lucky555-t1058841.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 217 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11454
Właśnie sobie je zrobiłem ale do smaku cynamonu dodałem. Kozacko smakują, dodatkowo praktycznie nic roboty przy nich. Łap soga

"Niemożliwe, to słowo dla głupców !!" Napoleon

...
Napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 108354 Napisanych postów 381264 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1720077
też sog

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 244 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6471
ja czasami robie podobnie tylko, że dodaje jeszcze wpc i twarogu. Jak mam więcej czasu to dodaje jeszcze proszku do pieczenia i zmiksowane płatki owsiane nakładam do mufinek i pieke
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 174402
Robię takie i potwierdzam: naprawdę dobre
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2416 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42913
Fajnie, że wam smakują ;) Mam jeszcze kilka pomysłów na fajne przekąski z minimalnym wkładem i składnikami to potem wrzucę ;)

Blog IF/Rekompozycja [pods. 22] - Zapraszam ! http://www.sfd.pl/[BLOG]Lucky555/IF__Rekompozycja-t989337.html

Jeśli chcesz przegrać trochę $$ to zapraszam:)
http://www.sfd.pl/Gruby_hajs_z_Lucky555-t1058841.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2619 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36108
Fajna opcja.
Słodzika już do nich nie trzeba?

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2416 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42913
Nie trzeba, tzn ja nie używam. Jak ktoś chce bardziej słodkie to myślę, że można śmiało dodać

Blog IF/Rekompozycja [pods. 22] - Zapraszam ! http://www.sfd.pl/[BLOG]Lucky555/IF__Rekompozycja-t989337.html

Jeśli chcesz przegrać trochę $$ to zapraszam:)
http://www.sfd.pl/Gruby_hajs_z_Lucky555-t1058841.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1000
Robiłem i kosa :D wyszlo mi chyba 18 ale robilem mniejsze i troche mi z tym zeszlo.
1
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zupa rybna z dorsza

Następny temat

Flaki wołowe - Smaczna zupa.

Shoty
Polecane artykuły