Szacuny
0
Napisanych postów
47
Wiek
30 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
506
witam robie pompki od 2 miesięcy w domu co 2 dzien seriami 25x5
wiem ze mięsnie rosną gdy odpoczywają zamieszczam fotke czy coś wgl. widać bo trudno u mnie z motywacją w czerwcu bede chodzil regularnie na silownie ale do tego czasu planuje robic pompki
Szacuny
4
Napisanych postów
776
Wiek
34 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
17726
Nie widac po fotce zadnego efektu QUEBLO ma racje, cwicz cale cialo bo pompki to nie wszystko, na forum sa przydatne i ciekawe artykuly. Wiec wystarczy poczytac i wziasc sie do roboty. A co do motywacji zajrzyj do nowego dzialu na forum "motywatory treningowe"
Zmieniony przez - dean999 w dniu 2014-01-31 09:47:53
Szacuny
0
Napisanych postów
47
Wiek
30 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
506
nie mam sprzetu a przez te 2 miesiace wiem ze duzo nie da rady ale tak przez pol roku ? niech sie ktos wypowie ko robil pompki i jakie sa efekty po pompkach
Szacuny
0
Napisanych postów
47
Wiek
30 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
506
siemka robie pompki i od początku założenia tego posta udalo mi się zwiększyć z 30 do 33 pompek w 1 serii i moje pytanie dlaczego tak malo jak chce wiecej zrobic to juz rece drzą i nie mam sil
Szacuny
2
Napisanych postów
84
Wiek
28 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
1090
Chłopie, zastanów sie w końcu jaki masz cel - zwiększenie liczby pompek czy masa, rzeźba, wygląd? Jeśli chcesz budować wyglad mięśni to 25 powtórzeń sie nie nadaje, optymalna liczba powtórzeń na klate to 6-12 więc załóż sobie na plecy 5-10kg i wtedy rób 3-4 serie po 6-12 powtórzeń, z tym że potrzebny będzie także trening innych partii: abs'y, przysiady, drążek, a jeżeli chcesz zwiększyś liczbe maksymalnych pompek to rób codziennie 1x max, z tym że tutaj nie można sie opierdzielać, jak już nie możesz to robisz jeszcze 5 tak zebyś skończył jak juz nie będziesz mógł sie podnieść i upadniesz na ziemię.