SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pompki a motywacja i efekty

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2944

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 506
no chcialbym poprawić sylwetke bo jestem za chudy spojrz na avatar chcialbym aby klata byla troche szersza i miesnie brzucha byly widac dlatego robie brzuszki i tu moje pytanie lepsze brzuszki czy 6 weidera? niech mi ktoś pomoże ułożyć plan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1090
Rozumiem, ze do dyspozycji masz tylko ciężar własnego ciała?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 506
no niestety tak ;/ plus 2x8 kg hantle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1090
Hantle na bicka starczą ale z reszta musisz pokombinować. Proponuję pompki na trzech krzesłach/taboretach w tym cwiczeniu jest naprawdę spory zakres ruchu i można sie całkiem nisko opuszczać więc wkładasz plecak wbijasz na krzesła i pompujesz, optymalne będę powtórzenia jak już wcześniej pisałem od 6 do 12 lub ewentualnie 16 też nie zaszkodzi, nie chodzi tutaj oczywiscie o to zeby robić 6 pompek i konczysz, robisz taka ilość z podanego zakresu abys mógł zrobić jeszcze 1-2 pompki i tak 3-4 serie. Musisz tak manewrować ciężarem jaki włożysz na plecy i tempem wyciskania aby się to udało. Uda - 4x6-8 przysiadów, łydki - aż zacznie piec i jeszcze 20 :D Bicek robisz sobie hantlami, a na plecy przydało by się kupić drążek...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 506
ok ok rozumiem w sierpniu planuje kupic troche sprzetu bo bd mial kase no ja robie na podwyzszeniu nogi, dobra a jak już bd robił z łatwością te 12 pompek to dolozyc obciazenie czy wiece pompek wtedy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1090
Dokładasz obciażenie. Ale przez samą klatę nie staniesz sie "szeroki" tutaj wiekszą role odkrywają plecy, na które dla ciebie najlepsze bedzie wiosłowanie hantlami i drążek, nie napisałem jeszcze o tricepsie - jeśli hantle są dla Ciebie dosyć ciężkie to poszukaj jakiś ćwiczeń w googlach na pewno coś znajdziesz wraz z optymalną liczba powtórzeń, a jeśli hantle będą za lekkie możesz robić pompki tyłem (odwrotne) z obciażeniem lub bez. Zakładam także, ze zdajesz sobie sprawę, że przy nabieraniu masy najważniejsza jest dobra dieta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 506
na plecy np co ? na podporze tyle robie zgiecia moga byc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 506
i teraz pytanie jak rozpisać przykladowo ten plan z poszczegolnymi cwiczeniami ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
jak robisz dalej jak to opisałeś w pierwszym poscie to już wiesz czemu taki mierny wynik

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 506
no juz w miare wiem myslałem ze z jak te serie robiąc to z czasem bede wiecej robil i co za tym idzie sylwetka sie poprawiala rozpisze ktos mi plan co w jaki dzien mam robic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tabata?

Następny temat

Trening w domu

WHEY premium