SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Motywacja

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4076

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 759 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164
Wiele jest tematow o motywacji.. wiec chcialbym zebyscie tutaj wpisywali co was motywuje..

to ja 1
Silke mam w domu i zawsze cwicze sam.. motywuje mnie najbardziej muzyka. Bardzo sie dziwie jakas wolna piosenka w ktorej przypominam sobie swoja dziewczyne itp. i zaraz nabieram sily i mysle sobie "chce ja odzyskac" i Doje*ac temu co mi ja odebral;/ to jest to co mnie motywuje najbardziej:)

a tak przy okazji mam pytanie Czy bialko np (BIOGENIX Pro Longatum) kupie w aptece??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3735 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32196
B.dziwne motywacja no ale cóż ważne że jest. A co do białka to raczej tam białka nie kupisz. Chociaż musiała by mieć na prawdę dość spore zaplecze z suplami. Lepiej wybrać się do normalnego sklepu z suplami :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 759 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164
wlasnie o to chodzi u mnie nie ma sklepiu z suplami;/ a przez net nie chce..;/ za duzo modzenia i juz 1 raz sie wyjechalem na tych zakupach z neta;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 439
motywuje mnie to ze kiedys( za 2 lata) chce zostac policjantem. ale najwieksza motywacja jest dla mnie moja zona- kiedy z nia wyjde gdziekolwiek to nie chce aby zaczepiali nas w zaułkach jacys gangsterzy, a jak juz do tego dojdzie to chce miec siły i umiejetnosci aby sobie z nimi poradzic..

siłownia- trudne początki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 138 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1493
mnie motywuje to że w przyszłości będę silniejszy i dobrze zbudowany na co lecą kobitki

http://www.arena-club-kokocko.yoyo.pl/index.php?ap=355 >>>zapraszam na forum najlepszego klubu w POLSCE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 682 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18321
W sumie to jak 06Lukasz ,ale przede wszystkim robie to dla siebie czuje sie lepiej być większym i silniejszym niż inni. Poza tym planuje wyrobić sobie licencje ochroniarza wiec trzeba mieć mięśnia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 362
Mnie motywuje np. muzyka, która byla w jakims video na youtube w którym bylo cos zwiazanego z ćwiczeniami itp. Motywuje mnie nawet muzyka z video z dragon balla czy innych anime gdzie oni walczyli lub trenowali .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 199 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 928
mnie motywuje zdjecie kulturystow z mr olimpia mam na tapecie na telefonie i tylko lukne to od razu mam kopa jak chocho

glodne dzieci nie mysla o silowni wejdz i pomoz http://www.pajacyk.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1259
Mnie motywuje to ze bede mial kozackie cialko czym dziewczyny nie pogardza No i rowniez to ze bede silniejszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 759 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164
po 1 te tematy sa o tym co ciebie motywuje albo co ty chcesz zeby cie motywowalo.. i zeby inni ludzie oxceniali twoj temat.. a mi chodzi o to aby ludzi sami przedstawiali co ich motywuje. pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o pomoc.

Następny temat

plan do ewentualnej poprawki..

WHEY premium