SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biogenix - Pro Longatum

temat działu:

Biogenix

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 62532

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958




BIOGENIX Pro Longatum

- kompleksowy zestaw białek o różnym czasie wchłaniania
- nadaje się zarówno do stosowania po treningu jak i przed snem
- zawiera kazeinę micelarną
- zawiera peptydy glutaminy

BIOGENIX Pro Longatum to kompleksowy preparat białkowy, zawierający frakcje o różnym czasie wchłaniania. W skład preparatu wchodzą zarówno szybkowchłanialne białka serwatkowe, jak i wolniej absorbowalne: kazeina i albumina jaja. Odzywka wzbogacona została o taurynę i peptydy glutaminowe, substancje wykazujące aktywnośc antykataboliczną.

BIOGENIX Pro Longatum polecany jest osobom o dużej aktywności fizycznej, a także wszystkim, którzy mają zwiększone zapotrzebowanie na białko - np. w sytuacjach, gdy jego ilość pochodząca z pożywienia jest niedostateczna. Produkt odpowiedni dla sportowców wyczynowych, jak również dla amatorów.

BIOGENIX Pro Longatum jest preparatem zawierającym składniki najwyższej jakości. Występuje w doskonałych wariantach smakowych (do wyboru :wanilia, truskawka, czekolada). Charakteryzuje się dobrą rozpuszczalnością i nie obciąża układu pokarmowego (nie wywołuje sensacji żołądkowych). Umożliwia rozwój tkanki mięśniowej, dostarczając wszelkich potrzebnych aminokwasów i składników odżywczych, wspiera regenerację powysiłkową - zawiera w składzie glutaminę zarówno w formie peptydu jak i w wolnej postaci.

Dawkowanie: 1 porcję preparatu (20 - 40g), zmieszać z dowlną ilością płynu i stosować 1 - 3 razy na dobę jako uzupełnienie diety w białko. Proponowane pory przyjmowania to rano, po treningu i przed snem.

SKŁAD

Wartość odżywcza w 100 g:
Wartość energetyczna ... 1520 kJ / 363 kcal
Białko ... 82,0g
Węglowodany ... 2,0g
Tłuszcz ... 3,0g
Lecytyna ... 17,0 mg
w tym:
- Cholina ... 3,9 mg
- Inozytol ... 2,3 mg
Tauryna ... 400,0 mg
L-glutamina ... 200,0 mg

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2013-01-31 13:02:21
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1586 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24560
Białko godne polecenia, jednakże Truskawkę muszą omijać osoby obdarzone jakimkolwiek zmyslem smaku - paskudztwo do kwardratu.

RECEDITE,PLEBES!GERO REM IMPERIALEM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1300 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16151
Dobre białko obezcnie szamam. Truskawka naprawde bebe

W gruncie rzeczy jestem fajny ale w morde też potrafie dać
Fight Division Grudziądz Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52363
dla mnie białko numer 1 pod wzgledem skladu i ceny
wanilia naprawde jest swietna
truskawka tez znosna
czekolade omijam z daleka
ale kazdemu polecam zero problemow zoladkowych przy porcji 50g/produktu

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
super białeczko, swietnie sie rozpuszcza, dobrze smakuje(czekolada)
dobry koks jednym słowem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 382 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13383
Brałem,
bardzo dobre białeczko nie tylko cenowo ale smak waniliowy przypadł mi do gustu
szczerze polecam !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
dzis próbowąłem czekolady i jak dlamnie wypas

rozpuszczalność super

jakoś za tę cene przednia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 181 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6029
Bardzo dobrze sie rozpuszcza i nie ma klopotow z zaladkiem. Tylko truskawka jest okropna, naszczescie juz niedlugo wanilia:)

"Aby Polska rosła w siłę, a ludzie żyli dostatniej"
Edward Gierek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7320
Wczoraj zacząłem pić wanilię samak dla mnie super, rozpuszczalność też no i cena przystępna jednym słowem zaj....te białko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 402 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39016
ja od tygodnia pije czekolade.bardzo mi smakuje.choc i tak chyba na zawsze zostane zwolennikiem tylko wanilii.super bialko.

*...przeklinałem-przeklne zdradę biedę chciwość...*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 469 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10393
Ja wlasnie popijam czekolade rozrobiona z woda i jest OK.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biogenix - Monster Mass

Następny temat

Biogenix - R-Types

WHEY premium