SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biogenix - Pro Longatum

temat działu:

Biogenix

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 62538

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3041
Beznadziejna rozpuszczalność, smak ok ale bez rewelacji. Jadłem wcześniej Syntraxa Matrix 5.0 i przy nim zostanę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Odszczekuję to, co napisałem. Wanilia bardzo smaczna. Zdania co do rozpuszczalności nie zmieniam. Słaba.

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 456 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15780
troubleson, z tego co się zorientowałem czytając to forum to po treningu raczej białko szybciej wchłanialne a to jest raczej wolniej wchłanialnym, tak aby zabezpieczyć dostarczanie białka przez noc.

Zresztą zobacz sam jak będzie Ci podchodziło po treningu, jak będziesz się czuł. Może tak też będzie się sprawdzać, chociaż jest kwestia optymalizacji używania odżywek ale jeśli o to chodzi to jest tu wiele osób o wiele bardziej kompetentnych ode mnie.

Ja to białko stosuję na noc. Najpierw miałem o smaku truskawkowym. Bardzo mi smakowało. Rozpuszczalność dobra, chociaż trochę musiałem się namachać. Piany sporo powstaje ale mi to nie przeszkadza i smakuje mi nawet ta pianka. Ogólnie bardzo sobie chwalę to białeczko, bardzo dobrze mi podchodzi. Teraz mam o smaku waniliowym i też jestem zadowolony (chociaż początkowo przyzwyczaiłem się do truskawkowego smaku). Rozrabiam z wodą. Z mlekiem tez próbowałem i nawet jeżeli odrobinę bardziej było smaczniejsze to pozostaje przy wodzie. I tak mi bardzo smakuje.

Co do rozposzczalności i smaków to dużego porównania nie mam ale w porównaniu do ostrowi to i rozpuszczalność i smak uważam, że są o wiele lepsze. Ta rozpuszczalnośc mnie dziwi, bo podobno białka szybciej wchłaniane powinny sie lepiej rozpuszczać (np. olimp whey pro matrix rewelacyjnie się rozpuszcza)a ostrowia według mnie ma kiepską rozpuszczalność (sporo grudek i piany). Przy ostrowi to dopiero muszę się namachać aby rozpuściło się to białko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1595 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38302
spodziewałem się czegoś lepszego, bo cena trochę wysoka.

rozpuszczalność: ok, ale zbytnio się pieni
smak: miałem wanilie mi nie smakuje może dlatego że ostatnio dużo waniliowych białek miałem i mi się znudziły

lepiej kupić jakieś białko z USA, bo wychodzą lepiej niż nasze krajowe. jadłem Elite Whey Protein (tylko te z USA) bez porównania z Pro Longatum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 109 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8466
jak dla mnie bialeczko ok, truskawka calkiem niezla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8
witam własnie zaczynam wcinac truskawke - smak do przelkniecia ale mam pytanko bo pije rowniez power horsa ! Czy moge mieszac w jednym napoju power horsa i pro longatum. Bo samego powera nie da sie upić na samą mysl mi sie cofa!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 409 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9294
nie smakuje mi te białko wanilia za mało wyrażna jak na mój smak... pijałem o wiele lepsze wanilie. Rozpuszczalność też kiepawa. Jedynym plusem jest skład
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
ja mam czekolade dla mnie porazka jesli chodzi o smak, plus -sklad i szybkosc rozpuszczania...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 171 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2096
Jak dla mnie najlepsze białko
smak świetny szczególnie wanilia
bardzo dobra rozpuszczalność jak z wodą tak i mlekiem
świetny skład i doskonałe na noc
jedynym minusem jest cena ale wiadomo za jakość sie płaci ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 241 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8415
to bylo moje pierwsze bialko i wspominam je bardzo dobrze
zarowno smak jak i rozpuszczalnosc bez zarzutu.
pilem truskawke i wanilie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biogenix - Monster Mass

Następny temat

Biogenix - R-Types

WHEY premium