Szacuny
2
Napisanych postów
364
Wiek
112 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
2432
a co tam jes do kumania? fbw jak sama nazwa mówi full body workout czyli całe ciało robisz na 1 sesji, ćwiczysz 3x w tygodniu i po ćwiczeniu na partie ot cała filozofia; poczytaj bez problemu o nim większość znajdziesz na necie
Szacuny
11
Napisanych postów
1528
Wiek
32 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
17114
na pewno dla początkującego fbw będzie lepszy na start, żeby ćwiczyć splitem z partia raz na tydzień trzeba mieć wyrobiony jakiś próg siłowy i czucie mięśniowe żeby zmęczyć ten mięsień porządnie
Szacuny
0
Napisanych postów
102
Wiek
27 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
635
tO powiedzcie mi czy mam zazbrać się odrazu za ten FBW czy skonczyc ten plan juz 2 tydzień go stosuje a co 6 tygodni się zmienia plan, to mam zabrać sie za FBW czy za 4 tygodnie ?