Dzięki, chociaż dysproporcje cały czas są. A typowo na brzuch nie zrobiłem ani jednego ćwiczenia od pół roku (no chyba, że ab-wheel ostatnio) choć to bardziej na rozciąganie grzbietu, a tak to wielostawowe + dieta.
Plecy niestety jako wzór do podręczników ortopedii się nie nadają (wada postawy). No ale walczymy...
Zapraszam kalikstat
Zmieniony przez - prozac w dniu 2013-12-20 14:09:33
Plecy niestety jako wzór do podręczników ortopedii się nie nadają (wada postawy). No ale walczymy...
Zapraszam kalikstat
Zmieniony przez - prozac w dniu 2013-12-20 14:09:33


