Witam mam problem coś z moim odżywianiem jest nie tak. Mam 23 lata, wzrost 190 waga 96kg. Biceps 40, klatka 112, pas 93, szerokość barków 52cm. Nie mogę wyrzeźbić ciała (szczególnie klatki oraz brzucha), myślę że to błąd w prowadzeniu diety. 3.razy w tyg robię trening siłowy do tego 2/3 razy trening aerobowy + sauna. Aktualnie nie zażywam suplementow. Tylko witaminy.
Wstaję około 7:
Jem miskę owsianki/2 kawałki ciemnego chleba z szynką +szklanka mleka /3. Jajka z z ciemnym pieczywem
Drugie sniadanie około 10/11:
Zawsze staram się wypić 400ml kefiru + kanapka z szynką i serem. Ewentualnie jak jestem w biegu to jem jakiegoś batonika musli ciasteczka pełnoziarniste lub banana z ośrodek.
Obiad koło 14/15:
Zwykle kurczak smażony na patelni z workiem białego ryżu. Ewentualnie sphagetti. Rybka ze szpinakiem. Jeśli nie mam czasu sam ugotować to jem jakiegoś kotleta schabowego/pyzy w barach szybkiej obsługi.
Podwieczorek 17/18:
Banan + kefir zazwyczaj (ewentualnie te ciastka pełnoziarniste i kefir)
Trening
Koło 20/20:30
Serek wiejski z pomidorem
Ewentualnie 3 jajka i kawałek ciemnego pieczywa.
Wstaję około 7:
Jem miskę owsianki/2 kawałki ciemnego chleba z szynką +szklanka mleka /3. Jajka z z ciemnym pieczywem
Drugie sniadanie około 10/11:
Zawsze staram się wypić 400ml kefiru + kanapka z szynką i serem. Ewentualnie jak jestem w biegu to jem jakiegoś batonika musli ciasteczka pełnoziarniste lub banana z ośrodek.
Obiad koło 14/15:
Zwykle kurczak smażony na patelni z workiem białego ryżu. Ewentualnie sphagetti. Rybka ze szpinakiem. Jeśli nie mam czasu sam ugotować to jem jakiegoś kotleta schabowego/pyzy w barach szybkiej obsługi.
Podwieczorek 17/18:
Banan + kefir zazwyczaj (ewentualnie te ciastka pełnoziarniste i kefir)
Trening
Koło 20/20:30
Serek wiejski z pomidorem
Ewentualnie 3 jajka i kawałek ciemnego pieczywa.
Krzysztof Piekarz