Szacuny
2543
Napisanych postów
29969
Wiek
44 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
200205
mam ten pdf gdzies na kompie
przeglądnąłem pobieżnie,nawet nie mam czasu się zbytnio zagłębić
"Cóż jest trucizną? Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!". BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html
BTW 165/55/120 163k kcal (110g Białka z mięcha :P)
Trening był bardzo dobry. Przysiady z 65 kg na 75 kg O.o, więc mega duży progres, na klacie zwiększona wytrzymałość, wiosłowanie z 55kg na 60kg więc też nieźle. Zakładam, że te przyrosty siły spowodowane są kreatyną i zwiększoną ilością kcal.
Szacuny
0
Napisanych postów
151
Wiek
36 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
1429
Czyto prawda, że endomorficy powinni robić więcej powtórzeń w celu budowy masy (12-15)??? Podobno tak twierdzi profesjonalny trener George Farah. Zastanawiam się, czy nie zmienić nieco mojego treningu, że w dzień A będę robił po 5 powtórzeń z większymi ciężarami, a w dzień B po 12 powtórzeń z mniejszymi ciężarami.
Szacuny
6449
Napisanych postów
79271
Wiek
41 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
774631
Są różne metody treningowe. Najważniejsze jest to żeby je zmieniać i zaskakiwać organizm. Nie ma czegoś takiego, że dany trening będzie najlepszy dla danej osoby. Każdy dobrze wykonany technicznie będzie dobry.
Szacuny
119
Napisanych postów
28242
Wiek
37 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
125433
xazek
Czyto prawda, że endomorficy powinni robić więcej powtórzeń w celu budowy masy (12-15)??? Podobno tak twierdzi profesjonalny trener George Farah. Zastanawiam się, czy nie zmienić nieco mojego treningu, że w dzień A będę robił po 5 powtórzeń z większymi ciężarami, a w dzień B po 12 powtórzeń z mniejszymi ciężarami.
Prawda jest taka, że ilu trenerów, tyle koncepcji.
Warto próbować, zaskakiwać organizm i go wnikliwie obserwować, żeby z tego natłoku informacji wybrać to, co nam służy, działa na nas najlepiej. W niektórych kwestiach nie ma sensu polegać na "modzie".
Szacuny
2543
Napisanych postów
29969
Wiek
44 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
200205
jak jakis trener piszę/mówi że grupa A powinna robic TYLKO trening A,a grupa B TYLKO trening B
to za przeproszeniem w d..ie był i g..no widział [ z resztą nie tylko o trening chodzi ale o wszystkie aspekty]
"Cóż jest trucizną? Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!". BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html