SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]Xazek/IF

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6278

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

24

Masa ciała

80

Wzrost

180

Aktywność fizyczna w skali tygodniowej

FBW 3 dni w tygodniu

Aktywność niezwiązana z treningami

Cardio 3 razy w tygodniu (30 min bieg/trucht)

Cel

Redukcja

Ograniczenia żywieniowe

Brak

Stan zdrowia

Dobry

Zażywane leki

Brak

Ograniczenia treningowe

Brak

Przebyte urazy

Brak

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty

Kreatyna Monohydrat

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów

Tak

Stosowane dotychczas diety

IF
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1429
Dlaczego chciałem zjechać? Ponieważ takie miałem postanowienie, 1kg na tydzień. Jednak zauważyłem, że za bardzo obciąłem kalorie, a nie chcę sobie popsuć metabolizmu więc będę teraz nieco zwiększał i zobaczymy jak to będzie. Ewentualnie mogę robić rekompozycję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym na twoim miejscu dowalil kalorii. I potem wg. postepu ucinal/dotkladal. Chwila oddechu i rozpocząłbym od nowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1429
Ale od razu tak na maksa dodać? Czy stopniowo jak zamierzałem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Takie dodawanie to sie bedziesz pjerdolił i pjerdolił z tym. Z reszta ktos ci na poczatku tez chyba radzil dowalic kalori
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1429
Ok. Ale do jakiej wartości dowalić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1017 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41556
Ja dodawałbym powoli. W ten sposób prawdopodobnie będziesz mógł dodać więcej kalorii nie wyrządzając większych szkód w obrębie sylwetki.

Proponowałbym jedynie dodawać więcej w dni z treningiem siłowym np: co tydzień 200 kcal w dni z treningiem siłowym i 100 kcal w pozostałe dni.

Z drugiej strony wszystko podczas tej redukcji zrobiłeś nie tak jak trzeba: okno 4 godziny, 1500 kcal i jeszcze zdaje się pytałeś, czy dobrze jest robić cardio 7 razy w tygodniu...

Zmieniony przez - LukaszK w dniu 2013-11-10 10:49:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1429
O cardio pytałem, ale robiłem 3/2 razy w tygodniu. Okienko 4 godzinne jest złe?? 1500 kcal to wiem, że za mało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak zaczynałem IF to doradzono mi 8/16. Początkowo też chcialem okno 4 godziny. Mniejsze okno nie jest lepsze. Miesiac juz jade 8/16 i nadal jest git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1429
Ale ja nie mam okna 4 godzinnego, żeby efekty były lepsze. Jak już wcześniej pisałem, 4 razy w tygodniu jestem w mieszkaniu po godzinie 19:00, więc jak zaczynam jeść o godzinie 20:00 to jak bym miał okno 8 godzin, to bym o 4 w nocy kończył jeść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A dlaczego nie zaczniesz jesc wczesniej?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[ART] Oszukane posiłki [cz.I] - cheat meal & cheat day

Następny temat

Wysoka częstotliwość posiłków nie służy odchudzaniu i może zwiększać łaknienie

WHEY premium