Szacuny
9
Napisanych postów
2064
Wiek
37 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
36305
A więc na początek chciałem powiedziec , ze strasznie boli mnie kolano , nie wiem ,czy to winna wczorajszego treningu , czy tez słabego rozciągania, a trwało ono az 10 minut w kazdym bądz razie mam nadzieje , ze do piątku przejdzie bo bieganie mnie czeka. Dzisiejsza miska będzie wyglądała tak :
Szacuny
9
Napisanych postów
2064
Wiek
37 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
36305
11.09.2013r DT Środa- PUSH Zupełnie brak mocy , moze dlatego ze treninng z samego rana w dodatku ten bol kolana KLATA:
Wyciskanie sztangi na ławce skośnej 4x8
20/20/30/30
Wyciskanie sztangi na ławce płaskiej Rampa 10
30/40/50/60
Rozpiętki hantlami skośna 3x12
5/5/5
Pompki z podwyższeniem nóg 2x10
CC/CC
Lokomotywa 2x12
10/10
TRICEPS:
Wycisk wąsko 4x8-
20/30/30/40
Czachołamacze 4x10-
10/10/10/10
Prostowanie przedramion na wyciągu 3x12-
20/20/20
ŁYDKI
Wspięcia łydek 4x20
20/20/20/20
Aero 15 minut roweryk stacjonarny
ODCZUCIA- Wszystko robione z zapasem , staram sie technicznie robic jak bede miał mozliwosc to wrzuce filmiki , jedynie to wyciskanie wąsko było troszke oszukane reszta poszło przyzwoicie :) Pozdrawiam
Szacuny
1
Napisanych postów
724
Wiek
34 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
4733
Dobry trening zrobiłeś. :D Ja osobiście nie robię takich, bo ja ciągle crossfit ale od czasu do czasu pomacha sztangą na wąsko, żeby nabrać trochę sił do push-pressów :)
Szacuny
9
Napisanych postów
2064
Wiek
37 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
36305
12.09.2013r DNT- Dzisiaj wolne , w końcu uda mi sie zrobic jakies trening z kettlem , bo go dzisiaj odebrałem :) wrzucam fotki miski i kettli :) Pozdrawiam.
Jeżeli ktos z was ma jakies fajne treningi z kulą to chętnie zobaczę.
Szacuny
9
Napisanych postów
2064
Wiek
37 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
36305
Warzywa ida cały czas , nawet mędzy posiłkami jezeli czuje jakis głód. Tak tylko bieganie , bede co trening zwiekszał o dwie minuty , a jak juz będzie 30 minut to wrzuce 5 interwałow w srodek w jednym treningu a drugi będzie czysty i przyjemny bieg az dojde do godziny , takie plany w głowie , a jak kondycja pozwoli to sie okaze z tygodnia na tydzien