SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buli/Redukcja/Forma na Lato 2014

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18744

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35414
Ciężkie czasy, ja tez zaczołem robic prawko na C , zdałem , teraz jestem w trakcie przewozu rzeczy , za tydzien egzamin , pracy dla kierowcow jest duzo , mam nadzieje , ze dobrze mi sie trafi i tez w koncu odzyje , kase z urzedu sie przeznacza na jedzenie , ale tez są inne wydadki , cięzko jest ale trzeba czasami cos sobie odpuscic by miec cos innegi :) A tunczyk to chyba najtanczy jest ten z lewiatana jak dobrze pamietam , bo jakosc 2,50 za puszke , ale smak nienajlepszy , ja robiłem sobie z nim sałatke , warzywa dodawałem i jakos sie jadło :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tymi wydatkami to się zgadza, oprócz miski i treningów jest jeszcze cała masa innych No ale takie życie. Też teraz otworzyli niedaleko mnie box'a i cena za karnet mnie zabiła. Więc dalej pozostaje siłowania i inwencja twórcza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 724 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4733
Rybki są najlepsze. Polecam flądrę na prze ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35414
Nikt nie ma tak dobrze jak ty kernelus , ja na twoim miejscu to bym codziennie ryby łowił :) , dobra chłopaka zbieram sie powoli na trening z ketlem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zmęczenia życzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35414
30.09.2013 DT Crossfit
20 minut z urzyciem ketli 16kg bez przerwy
A wiec poszło mniej wiecej tak oczywiscie co minuta co innego:
Swing 5x
Porzut lewa , prawą 4x
Rwanie zpodrzutem lewa prawa 4x
Przysiad 3x
Kręcenie w ogoł ciała lewa, prawa 4x
Aero 10 minut roweryk stacjonarny
ODCZUCIA- Bardzo fajny trening , wszystko az paliło dosłownie , pot nieziemski , ale przy kreceniu wypadła mi kettla i zrobiłem małą dziurke w paneli , chyba przeniose trening do garazu ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przymierzam się do ketla zakupu. Może w tym miesiącu jeszcze ale takiej 24 kg będę chciał upolować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35414
24 kg to bardzo dobry wybor , ja bałem sie ze będzie ciezka , dlatego kupiłem 16 kg , ale na początek optymalnie mysle , ze 20 kg starczy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak na allegro rzucam czasem okiem i takie klasyczne żeliwne to nie takie drogie są. Jeden miesiąc odłożyć i masz ketla. Gorzej ze sztangą olimpijską będzie bo drożyzna Ale jak się pasa zaciągnie to i to się kupi Będziesz ketla na cięższego zmieniał czy przy tym zostajesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35414
Raczej sprzedaje go , tylko po dziesiątym kasa przyjdzie i tego pogonie a kupuje 20 kg :) , myśle by na złom sie przejsc , bo tego co mam to własnie ktos na złomie kupił pomalował i sprzedał , takze sobie zarobił około 80zł :), najpier pojde z złom a potem jak nie bedzie to bede szukał
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kettlebell

Następny temat

HESTreZ impreza pod patronatem SFD ( film z...)

WHEY premium